grsail.com

Antique Krzesło biurowe biurko

Antique Krzesło biurowe biurko


Nowoczesne biura są zazwyczaj skupia się na funkcjonalności i organizacji, ale za pomocą zabytkowe biurko biuro krzesło może dodać uroku, że nowe kawałki po prostu nie mają. Powiedział, że antyczny fotel obrotowy w połączeniu z nowoczesnym biurkiem może wyglądać trochę chaotyczne. Dla prawdziwie wyglądające biurze, powiązać zabytkowe krzesła biurowe z antykami biurka, szafy na dokumenty i inne meble.

Antique kontra nowe

Krzesła antyczne są urocze i świetnie wyglądają, ale nie zawsze są tak praktyczne, jak i nowoczesnych krzeseł biurowych. Są na ogół nie mają regulatory wysokości, kołowe kółka (chociaż mogą być dodawane w razie potrzeby) lub te same obrotowe i obrotowe umiejętności jak nowoczesne wersje.

Nowoczesne krzesła biurowe są często zaprojektowane z myślą o ergonomii. Ludzie spędzają wiele godzin dziennie w nich, a oni muszą zapewnić odpowiednie wsparcie. Obracają się, obracania, i można usiąść i dostosować w celu zapewnienia maksymalnego wsparcia i komfortu. Krzesła antyczne nie. W czasie, gdy większość antyczne krzesła zostały dokonane (ponad 100 lat z definicji) ludzie nie spędzają nawet blisko do tej samej ilości czasu na krzesłach biurko jak robią to teraz. Niektóre zabytkowe krzesła biurko biuro może usiąść i obrotu, ale nie do tego stopnia, że ​​nowoczesne nich zrobić. Wielu z nich mają kółka, jak również.

Gdzie kupić Krzesła antyczne Office desk

Najlepsze miejsce, aby znaleźć zabytkowe krzesła jest odwiedzić lokalne sklepy z antykami i rynki w Twojej okolicy. Należy również sprawdzić sprzedaży nieruchomości i aukcje jeśli to możliwe. Krzesła antyczne są powszechne i nie powinno być zbyt trudne do znalezienia. Podczas gdy szukasz zachować otwarty umysł i patrzeć na krzesła, które niekoniecznie są wskazane jako krzesła biurka. Czasami inne krzesła, takich jak fauteuils i Klismos krzesła może działać tak samo dobrze. Przetestuj kilka out i zobaczyć, co jest najbardziej wygodne.

Internet ma wiele opcji do zakupu antyków. Są firmy, które specjalizują się w biurko, krzesła miejsc, które sprzedają wszelkiego rodzaju antyków, które czasem mają krzeseł biurowych i internetowych serwisach aukcyjnych, gdzie pojawiają się regularnie krzesła biurko. Są to wszystkie wielkie możliwości, jednak jest kilka rzeczy, o których warto pamiętać przy zakupie antyków w Internecie.

  • Upewnij się, że sprzedawca ma dobrą politykę powrotny w przypadku poz opisane nie jest przedmiot dostajesz.
  • Zapytaj, jak wiele pytań, jak można poprosić o zdjęcia, które pokazują wszystkie kąty pozycji na sprzedaż. Pomysł jednej osoby stanu nie zawsze jest taka sama jak innych, tak opis nie zawsze jest dokładne. Zdjęcia mówią więcej niż słowa kiedykolwiek mógł.
  • Upewnij się, że wiesz, koszty wysyłki przed zakupem. Meble Dostawa może być drogie, więc znać pełny koszt przed zakupem.

Cena Przewodniczących Antique pakietu Office

Wygląd i styl zabytkowe krzesła biurko zależy zarówno okres i kraj, w którym zostały wykonane. Cena zawsze będzie wpływ tych czynników. Ogólnie rzecz biorąc, starsze element droższe będzie. Jednak to może się zmienić, jeśli warunek nie jest bardzo dobra. Czasami można znaleźć zabytkowe krzesła biurowe do 100 USD, ale są często w złym (lub przynajmniej nie wielki) stanie. Dobra jakość, prawdziwy okres krzesło jest bardziej prawdopodobne, aby koszt kilku do kilkuset dolarów (czasami więcej).

Jeśli kupujesz antyczne krzesło istnieje kilka rzeczy, które należy zrobić, aby zapewnić sobie uzyskanie najlepszej jakości za najlepszą cenę.

  • Spójrz na rzeczywistej konstrukcji fotela, a nie tylko jego ogólny wygląd. Określić, czy jest wystarczająco wytrzymałe do faktycznego wykorzystania, lub jeśli będzie to element wizytówką mebli w domu. Upewnij się, że elementy krzesła są z tej samej epoki, jak sam krześle.
  • Spójrz na znak ekspresem za. Znaki są często na spodzie krzesłami. Czasami jest nawet data wypalony na drewnie lub na etykiecie papieru, że wciąż jest podłączony do kawałka.
  • Poszukaj pęknięć. Jeśli kawałek jest naprawdę stary prawdopodobnie będzie linię włosów pęknięcia lub dwa. To niekoniecznie jest złe. Jeśli jest w idealnym stanie, że prawdopodobnie nie jest to prawdziwy antyk, ale upewnij się, że pęknięcia nie mają wpływu na konstrukcję i stabilność krzesła. Jeśli to jest naprawdę w złym stanie, że nie będzie Pan jakieś dobre i nie jest wart zakupu (bez względu na to, jak tanie to jest!).

Antyczne krzesła biurka można dodać prawdziwy urok i osobowość do biura. Powiązać je z innymi zabytkowe meble i akcesoria do tworzenia biura będziesz faktycznie spędzać czas w.