grsail.com

Antique Krzesła Rocking

Antique Krzesła Rocking


Antyczne fotele bujane są pięknym dodatkiem do weranda lub gabinet. Choć zwykle rocka wiktoriańskie najłatwiej znaleźć można także natknąć starszych, rockers Colonial zwłaszcza jeśli przejeżdżających przez Nowej Anglii. Przy tak wielu stylów i epok, do wyboru można znaleźć idealne krzesło do domu.

Rodzaje Krzesła antyczne biegunach

Pierwsze fotele bujane były pierwotnie krzesła stacjonarne, które miały do ​​nich dodane rocka. Dopiero na początku 1800 roku zrobił krzesła zbudowane z rocka stało się powszechne. Ponadto, fotele bujane były szczególnie popularne w Stanach Zjednoczonych.

Antique Krzesła Rocking

Gięte bujane

Gięte Rocking Krzesła

Jeden styl antyczne bujanym fotelu został wyprodukowany przez braci Thonet Producenci w Wiedniu w Austrii w połowie 1800 roku. Wygięły miękkiego drewna bukowego, tworząc swoje meble. Thonet rocka są cenne, a ich projekty są powszechnie kopiowane, zarówno w antyki i współczesne krzesła.

Wiklinowe fotele bujane

Antique Krzesła Rocking

Choinka ikona rocker dąb szypułkowy Windsor

Można spotkać terminu włókien syntetycznych, gdy patrząc na antyczne krzesła wiklinowe biegunach. Około wojny światowej, maszyny skręcone papier tworząc te sztuczne stroiki z wikliny.

Ważne jest również, aby zwrócić uwagę na wzory wplecione wikliny rocking krzesła. Na przykład, w kształcie gwiazdy lub wzory w kształcie serca, a także dane, takie jak łodzie, uczynić je bardziej pożądane.

Windsor Rocking Krzesła

Krzesla są często związane z kraju i na zewnątrz. Na przykład, wspólna lokalizacja dla wahacza jest ganku.

W 1700 roku, krzesła Windsor były w powszechnym użyciu w wiejskich częściach Anglii i znany jako krzesła ogrodowe. Mają wrzeciona spływały po plecach i podłokietniki, a jeśli mają rocka, ich nogi są wyposażone w nich. W Ameryce krzesło Windsor styl stał się jednym z najważniejszych stylów krzesło XVIII wieku. Windsor wahacz był częścią wielu domach poprzez początku lat 1900.

Platforma Rockers

Antique Krzesła Rocking

Platforma rocker

Platformy są krzesła rockers, które mają miejsca, że ​​skały, podczas gdy podstawa pozostaje nieruchoma. Zostały one rozwiązać kilka problemów, w tym regularne rocker godz pełzającego po podłodze jak to było wstrząsnęły. Miał sprężyny, które pozwoliły ruch.

Podobny do wahacza platformy jest rocker szybowiec, opatentowany w 1888 roku.

Szycie Rockers

Antique Krzesła Rocking

Szycie wahacz

Rockers szycia były małe krzesla bez ramion, albo z bardzo niskich broni. Niektóre były tapicerowane i inne były po prostu drewna. Zostały one wykorzystane przez panią domu do cerowania prace oraz karmienia niemowląt. Brak broni dał pasażerów większą swobodę ruchów niż inne style bujane krzesło. Były one powszechne częścią kompletnego zestawu wiktoriańskiej sypialni.

Gungstol Rocker

Antique Krzesła Rocking

Gungstol bujane

Gungstol wahacz był niezwykły, że miał trzy nogi na każdej stronie. Pozwoliło to mieszkaniec rock energicznie bez obawy o przewróceniem. Po raz pierwszy została wykonana w Szwecji w połowie 1700 roku i produkowany od ponad dwustu lat. Te unikalne krzesła nie są łatwe do znalezienia, ale można korzystać z tych obrazów rocka Gungstol.

Meble tapicerowane Rockers

Antique Krzesła Rocking

Tapicerowany fotel

Meble tapicerowane rocka były popularne w epoce wiktoriańskiej. Były one na ogół uważane za "towarzyskie" i krzesła obite luksusowych materiałów. Mogą mieć skomplikowanych rzeźb lub ozdoby, jak również. Nazywane są również rockers Lincoln, ponieważ prezydent Abraham Lincoln siedział w jednej nocy został zamordowany w teatrze Forda.

Eames Era Rockers

Antique Krzesła Rocking

Eames Era bujane

Eames Era nie jest meble antyczne inbt on tradycyjnym znaczeniu, ponieważ większość z tych krzeseł nie więcej niż 70 lat. Te krzesła na biegunach były wykonane z tworzyw sztucznych wylewanych i zwykle miał chromowane nogi i drewniane rocka.

Misja Style Rockers

Antique Krzesła Rocking

Misja wahacz

Zazwyczaj miał rockers Misson tapicerowane siedzenia i mocne plecy i ramiona. Były one proste, ale eleganckie, wykonane bez rzeźbienia lub dekoracji. Często można zobaczyć rocker Mission z skórzaną tapicerką. To jest bardzo męski styl krzesła i jest fantastyczny w stylu domu, sztuki i rzemiosła.

Gdzie kupić Antique Rockers

Większość sklepów z antykami i antykwariaty aukcje będą miały kilka krzesła bujane. Możesz być sumienny w poszukiwaniu i sprawdź często, aby znaleźć to, czego szukasz. Korzyści ze znalezieniem jednego lokalnie na to, że można zaoszczędzić pieniądze na wysyłce, jak również jest w stanie fizycznie zbadać krzesło za wady.

Jeśli nie możesz znaleźć na miejscu, nie wszystko jest stracone. Internet pełen jest zabytkowych krzesla w różnych stylów, epok i przedziałach cenowych.

eBay

Możesz znaleźć coś na eBay, w tym antqiue krzesla. Pamiętaj, że wielu sprzedających w serwisie eBay nie są ekspertami. Istnieje ryzyko zakupu czegoś, co jest błędnie zidentyfikowane, wyceniony zbyt wysoka, lub w złym stanie. Zawsze należy być ostrożnym, przeczytaj opinie o sprzedającym, i poprosić wiele pytań.

Ruby Lane

Ruby Lane jest online zabytkowe centrum, które prowadzi liczne przedmioty. Różnorodność jest podobny do eBay, ale sprzedający wydają się być z antykami, a nie tylko ludzie sprzedają coś, co może lub nie może być antyczne. Mimo to, z dowolnego miejsca w Internecie, dokładnie przeczytać wszystko.

Go Antyki

Go Antyki jest na stronie aukcji antyków i kolekcje. Jest własnością Worthpoint co daje aukcji nieco większą wiarygodność niż eBay. Mimo to, niech kupujący się strzeże.

Pan Beasley na

Antqiues pana Beasley mieści się w Riverside w Kalifornii i jest używana przez wielu dużych studiach filmowych dla zabytkowych zbiorów.

Antique Rockers mają być używane

Antyczne fotele bujane zwykle nie należy traktować tak, jakby były delikatne. Podobnie jak wszystkie zabytkowe meble, powinny być trzymane z dala od słońca i źródeł ciepła. Wilgotność może powodować problemy. Tarcie w oleju z cytryny regularnie pomoże utrzymać wilgotne drewno i krzesła w dobrym stanie.

Ciesz się antyczne rocker, jak tak wielu pokoleń przed masz.