grsail.com

American Flag Tatuaże

American Flag Tatuaże


Amerykańska flaga tatuaże są najbardziej popularne patriotyczne tatuażu w Stanach Zjednoczonych. Nieważne, czy jesteś w wojsku, strażak, policjant lub po prostu kocham swój kraj, tatuaż flaga może być świetnym sposobem, aby pokazać swoją dumę w USA z A.

American Flag Historia

Stany Zjednoczone nie zawsze mają standardową flagi jako symbolu demokracji i wolności. Przed wojny o niepodległość (1775-1783), kolonie amerykańskie poleciał flagę brytyjską lub flagę, która odpowiadała każdego milicji w określonym kolonii.

W czerwcu 1777 roku słynna pierwsza wersja amerykańskiej flagi została przyjęta przez II Kongresu Kontynentalnego. To pokazało trzynaście gwiazd na niebieskim tle (w okręgu) oraz trzynaście białe i czerwone pasy. Podczas gdy wielu uczniów nauczyć, że flaga ta została stworzona przez Betsy Ross, większość historyków uważa, że ​​ta historia jest nieprawdziwa, choć obraz, że mówi się, że zostały stworzone przez Panią Ross jest prawidłowe.

American Flag Obraz Dziś

Dzisiejsze Amerykańska flaga, z jego 50 gwiazd i 13 pasków, został stworzony w 1958 roku przez Roberta G. Heft. On zaprojektował flagę w ramach projektu klasy, i to zostało przekazane do Kongresu jako jeden potencjalny projekt flagi, które zostaną przyjęte po przyjęciu Alaski i Hawajów w unii (1959).

Flaga widzimy dzisiaj przeszedł 26 przekształceń pochodzić z oryginalnej wersji z 1777 roku.

Nowoczesne American Flag Tatuaże

American Flag Tatuaże

Amerykańscy tatuaże flaga może być tak różne, jak różne sposoby wywiesić flagę. Niektórzy ludzie decydują się uzyskać bardzo właściwe i wojskową wersję flagi wytatuowane na ciele, podczas gdy inni wybierają bardziej stylizowane tat. Entuzjaści poszczególnych części amerykańskiej historii mogą wybrać się amerykańskie tatuaże banderą wersji flagi, który został oblatany w tym momencie, jak w wersjach z rewolucyjnej lub Wars.Some cywilnego wybrać, aby ich tatuaże flag wyglądają tak, jakby były kopia latające flagę, podczas gdy inni wolą wersje nieruchome, które są zazwyczaj postrzegane jako plamy na mundurach wojskowych. Jeszcze inni wybrać akcent swoje amerykańskie flagi z innymi tatuaże Imagery - orły i krzyże są popularne dodatki. Flagi są często zawarte w pamięci tatuaże, jak również. Jeszcze inni zdecydować się na amerykańskiej flagi wytatuowany na ciele wraz z flagą ojczyzny, szczególnie tych, którzy wyemigrowali do USA z krajów europejskich.

Wiele tatuaże flag były tuszem na osoby po 11 września 2001 ataków na World Trade Center. Ludzie wybrali, aby te tatuaże z różnych powodów - zamknięcia, utrata bliskiej osoby, lub wiara w siły Stanów Zjednoczonych i koleżeństwa. Te tatuaże często pokazują obraz WTC krzyżyka na flagi, jak również.

Oznacz Tatuaż niemile widziane

American Flag Tatuaże

Istnieje kilka zdjęć, które nie chodzą dobrze z amerykańskiej flagi tatuaże, a te powinny być ogólnie unikać. To zwykle mile widziana, aby zobaczyć obraz z płonącej flagi USA, więc sprzężenie tatuaż flaga z płomieni jest nie-nie. Dodatkowo, wizerunek znęcania flagi (osób nadepnięcie, postrzępione wizerunek flagi) również nie jest postrzegana jako szacunku.