grsail.com

Alicja w Krainie Czarów Caterpillar Costume

Alicja w Krainie Czarów Caterpillar Costume


Jeśli chcesz, aby ubierać się jak postać z drugiej strony lustra, rozważyć noszenie Alicja w Krainie Czarów gąsienica kostium. Czy spróbować podstępny sił w domowej projektu, lub grać bezpiecznie w sklepie kupił Alicja w Krainie Czarów garnitur gąsienica, jedno jest certain- będziesz najbardziej ekscentryczny owady w pokoju!

Tworzenie Alicja w Krainie Czarów Caterpillar Costume

Choć Alicja w Krainie Czarów gąsienica kostium jest jednym z trudniejszych pomysły kostiumów do tworzenia, można mieć sukces, jeśli planować i ruszyć. Niech te pomysły inspirować i zobacz, jak możesz zmienić strój podstawowy wzór w dziwnych gąsienica z trochę burzy mózgów.

Znalezienie wzór dla Caterpillar Costume

Choć szybkie garnitur może być poskładane z bardzo małych umiejętności szycia, bardziej dopracowana gąsienica kostium będzie korzystać z wzorem pewnego rodzaju. Zanim pojawi się nożyczki, Zatrzymaj przez lokalnego rzemiosła i tkaniny sprzedawcy i przerzucać książek sygnatur. Są szanse, może się okazać, jadalny lub owoców tematem kostium wzór niż będzie działać idealnie na garnitur gąsienica.

Będziemy chcieli, aby być na poszukiwania długi sylwetki, które delikatnie hugs brzuch i zwęża się na górze i na dole. Pamiętaj, aby sprawdzić, fasolka szparagowa, banany, lub wzorów groszek i kompromisu w razie potrzeby. Migiem, prawie każda zabudowanych kostiumów będzie działać ze zmianami, w tym psa lub innego zwierzęcia.

Wprowadzenie Twoja Costume Razem

Ciało gąsienicy powinien być niebieski z ciemnym niebieskim wkładem na brzuchu. Można szyć te dwa kawałki tkaniny razem, lub pominąć się na zmianę koloru, jeśli desired.To stworzyć własny garnitur, zebrać następujące dostaw z magazynu rzemieślniczą albo tkaniny:

 • Jasnoniebieski tkaniny
 • Ciemny niebieski tkaniny
 • Żółty filcu
 • Biały czuł

Po stworzyć długą pokos tkaniny od czubka głowy do dołu nogi, można iść do przodu i rozpocząć umieszczanie kolorowych czuł kształty przypominają ręce i botki. Użyj białego filcu wyciąć 6 rękawiczce ręce i używać żółtego filcu stworzyć 3 pary trzewiki gąsienicowych. Umieszczania odczuwalne ręce i nogi do ciała swojego gąsienica kolorze. Czapka kapelusz w tym samym odcieniu błękitu może służyć jako nakrycia głowy.

Szybka i łatwa modyfikacja Costume

Jeśli jesteś na polowanie na szybką, a nawet łatwiejsze gąsienica kostium pomysł, zebrać następujące materiały:

 • Niebieska bluza i spodnie dresowe
 • Duży kawałek kartonu
 • Filc wyłącznik ręce i pantofelki (3 pary każdy)
 • Lina lub łańcuch

Z tego prostego gąsienica kostium, wyciąć duży kawałek tektury i stworzyć sześć rąk i sześć nóg. Farby z tyłu kartonu ten sam odcień niebieskiego, jak garnitur potu, i umieszczają wycięcia filcowe na odwrocie kartonu. Dziurkowanie na pokład i ciągnąć linę lub ciężki sznurka przez otwory. Zwiąż końce razem i nosić kawałek na plecach i niech ręce i nogi dangle.

Gdzie Zakup Caterpillar Costume

Jeśli wolisz, możesz mogą zakupić gotowe kostium zamiast tworzyć własne. Odwiedź następujące strony internetowe i sprawdzić wszystkie wspaniałe gąsienicowych garnitury dostępne w różnych cenach i rozmiarach od dziecka przez dorosłego.

 • Kup Alice in Wonderland Kostiumy
 • Marki na sprzedaż
 • Kostium Halloween Kostiumy Caterpillar

Baw się dobrze w Twoim Caterpillar Costume

Jesteś pewien, że będzie rozmawiać z partii po ubierać się jak gąsienica z Alicji w Krainie Czarów. Czy noszenie kostium że wykonane samodzielnie lub jeśli są ubrani w przechowywania zakupionych ubranie, być przygotowani do centrum uwagi!