grsail.com

Alcachofa Suplement diety

Alcachofa Suplement diety
Suplement diety zawiera Alcachofa płynu z karczochów.

Alcachofa suplement diety to ciekły roztwór, który można przyjmować raz na dobę, aby pomóc w utracie wagi.

Co jest w Alcachofa?

Alcachofa jest hiszpańskie słowo karczocha. Liść, korzeń i łodyga karczocha mogą być wykorzystywane do płynnych ekstraktów, które mogą być stosowane jako dodatek dietetyczny lub jako lek uzupełniający. Suplement diety nie może być łatwo dostępne w Stanach Zjednoczonych; być może trzeba będzie zamówić go online z innych krajów.

Ten suplement diety zawiera ciekły ekstrakt karczocha, ale również zawiera inne naturalne składniki, takie jak:

  • L-karnityna - jest aminokwasem, który może zwiększyć metabolizm tłuszczów w organizmie.
  • Lisine L - L-Lisine jest podstawowym aminokwasem, który jest ważnym budulcem białek. Ten aminokwas może również pomóc przyswajanie wapnia i zachowania; w połączeniu z witaminą C, L-lizyna, można zoptymalizować wytwarzanie kolagenu.
  • Koper Płynny ekstrakt - Ekstrakt ten jest powiedziane, aby zwiększyć wydzielanie soku żołądkowego, który poprawia trawienie; może także zwiększyć oddawanie moczu.
  • Ocet jabłkowy - Ocet jabłkowy może zwiększyć skuteczność odchudzania o pracę jako spalacz tłuszczu. Również wykazano obniżenie poziomu cukru we krwi i mają wpływ na obniżenie poziomu cholesterolu we krwi.
  • Metionina - metionina jest inny niezbędny aminokwas zawierający siarkę. Może to również pomóc tłuszczu i wspomaga proces wątroby wątrobę w usuwaniu toksyn z organizmu. Metionina także pomaga w tworzeniu kreatyny, która jest ważna w funkcjonowaniu mięśni; także jest piece do produkcji kolagenu.

Inne składniki alcachofa suplement diety, mogą obejmować:

  • Cytrynian wapnia, który zapewnia dodatkową wapnia
  • Witamina B6, która jest niezbędna do rozwoju mózgu i układu krążenia, pokarmowego, nerwowego i immunologicznego funkcjonowania systemu
  • Witamina C, który umożliwia absorpcję żelaza, tworzenia kolagenu, i gojenia ran
  • Witaminy D-3, która wspomaga w utrzymywaniu gęstości kości
  • Witaminy B-12, które jest potrzebne do tworzenia czerwonych krwinek, funkcji neurologicznej i tworzenia DNA

To połączenie składników uważa się, że pomagają w kierowaniu masy, wzrost strat tłuszczu oraz poprawa ogólnego stanu zdrowia. Nie ma wiele medyczne dowody potwierdzający skuteczność tego produktu; jednak jeśli zdecydujesz się użyć tego jako dodatek, należy omówić to ze swoim lekarzem.

Inne warunki, które Alcachofa może traktować

Alcachofa jest, że stymuluje przepływ żółci z wątroby, i może polepszyć warunki w żołądku, takich jak nudności, gazu i bólu. Może to być również korzystne w obniżaniu podwyższonego stężenia cholesterolu, zmniejszając ilość całkowitego i cholesterolu o niskiej gęstości lub LDL w ciągu 6 do 12 tygodni po zabiegu. Nie ma naukowych dowodów, aby udowodnić większość innych rzekomych zastosowań tego dodatku takiego jak lek na zespół jelita drażliwego, wysokie ciśnienie krwi, niedokrwistość i problemy z nerkami.

Korzystanie Alcachofa Suplement diety

Alcachofa jest w kapsule wypełnionej płynem który należy zmieszać z napojem wyboru i przyjmować raz na dobę, rano. Ta ciecz nie powinna być wstrzykiwana lub wykonane w dowolny inny sposób tylko przez usta. Alcachofa powinny być podejmowane tylko przez ludzi, którzy są już jedzenia zdrowej diety i ćwiczeń. To nie jest szybkie plan odchudzania.

Przy użyciu alcachofa do leczenia dolegliwości żołądkowe, ekstrakt z liści karczocha jest stosowany zamiast mieszaniny stosowanego jako suplement diety.

Środki ostrożności

Alcachofa może powodować gazy jelitowe i reakcje alergiczne. Jeśli jesteś uczulony na niektóre kwiaty jak stokrotki i nagietki lub roślin, takich jak ambrozja, może być na większe ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej z wyciągu z karczocha.

Osoby z problemami dróg żółciowych może chcesz uniknąć Alcachofa ponieważ nie zwiększa przepływ żółci. Jeśli masz istniejących kamieni żółciowych, należy unikać tego dodatku, jak również.

Chociaż są małe badania dotyczące skutków Alcachofa, dodatek ten nie został zatwierdzony przez FDA. Należy omówić korzystania z tego produktu z lekarzem lub pracownikiem służby zdrowia przed użyciem. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub przepompowywania mleka, używając żadnych leków lub pod opieką lekarza, należy porozmawiać z lekarzem przed użyciem tego suplementu diety. Ponieważ ten suplement diety jest zamówić w innych krajach, mogą być pewne obawy dotyczące produkcji i bezpieczeństwa tego produktu; jest to kolejny powód, aby omówić używając tego dodatku z lekarzem lub farmaceutą przed zastosowaniem.