grsail.com

Alarm Bezpieczeństwo dzieci Basen

Alarm Bezpieczeństwo dzieci Basen


Inwestowanie w dzieci basen alarmu bezpieczeństwa jest jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić, aby upewnić się, że utrzymują swoje dzieci i ich przyjaciele, jako bezpieczne, jak to możliwe wokół basenu rodzinnego. Poniżej kilka wskazówek na temat instalacji alarmu bezpieczeństwa basen, a także gdzie kupić jeden.

Czy Alarm Bezpieczeństwo dzieci Basen konieczne?

Wśród dzieci w wieku czterech i poniżej, istnieje około czterystu mieszkalnych basen utonięcia każdego roku. Chociaż jest to przerażające statystyki, kroki, które można podjąć, aby zminimalizować ryzyko. Oprócz instalacji ogrodzenia bezpieczeństwa basen, można również badać zakup systemu alarmowego bezpieczeństwa basen dla dzieci.

Jak to działa?

Niektóre firmy, takie jak Bezpieczeństwa Turtle, oferują to, co nazywają Alarm Immersion dziećmi. Obiecując zapewnić ciągłą ochronę użytkownika, Turtle (opaska) alarm dźwiękowy minut jest zanurzony w wodzie. Alarm utrzymuje aż do chwili dorosłych resetuje go. Oto kilka powodów, dlaczego żółw bezpieczeństwa mogą być dobry zakład dla swojej rodziny:

  • Nie ma wymaga instalacji.
  • To dowód, pogoda. Deszcz lub światło sprayu wody nie wywoła alarm drużynie.
  • Spółka informuje, że żółw bezpieczeństwa większość dzieci lubią noszenia na sobie opaskę, ponieważ wygląda jak zegarek.
  • Żółw jest uszczelniony i wystarczająco mocny, aby wytrzymać zabaw dla dzieci.
  • Oprócz trzech do czterech lat pracy na baterii, opaska jest na tyle przenośne, które należy podjąć w dowolnym miejscu i na dowolnym basenie.

Straż Basen

Straż Basen jest kolejną firmą, która oferuje szeroką gamę produktów, aby pomóc utrzymać basen rodziny bezpieczne. Oto bliższe spojrzenie na niektóre z ich produktów:

Brama alarmu

System alarmowy Brama zbudowana jest na założeniu, że najsłabszym ogniwem w każdym basen ogrodzenia jest brama zatrzask się. Jedną kluczową cechą alarmowe bramy razem z siedmiu sekund dźwięku się nawet przy otwartym brama jest zamknięta, a następnie szybko, jest fakt, że może on być stosowany w dowolnym bramy albo drzwi, co prowadzi do basenu. Pozostawiając bramę otwartą przypadkiem nie jest także rozwiązaniem dla tego alarmu, ponieważ będzie to dźwięk się również tutaj.

Tyle wygodnie, system alarmowy jest wyposażony w "dorosłych przejścia" cecha, która pozwala dorosłych, aby przejść przez bramę bez wywołania alarmu i jest wyposażony w hak UL przewód, przełącznik się czujnika i czujnika magnes, który jest specjalnie zaprojektowany do użycia bramy ,

Alarm drzwi

System alarmowy drzwi robi dokładnie to, że; to brzmi alarm, kiedy drzwi do basenu otwiera. Alarm ten ma również system przejścia dla dorosłych, która pozwala im na dostęp do basenu bez tworzenia zakłóceń. Dodatkowo, system ten jest wyposażony w dodatkowy zestaw do drzwi ekranu (to musi być zakupiony oddzielnie), który pozwala utrzymać otwarte drzwi dla świeżego powietrza bez wyzwalania alarmu.

W Alarm gruntu Pool

Straży basen w ziemi basen Alarm siedzi w samym basenie i dźwiękowy, gdy "intruz" wchodzi. Straż Basen twierdzi, że jego nowa technologia wykrywania zapewnia mniejsze ryzyko fałszywego alarmu z powodu wiatru, deszczu lub małych obiektów należących do basenu. Należy jednak zauważyć, że gdy jest on zainstalowany w basenie nie może być wyłączony. Jeżeli chcesz korzystać z basenu, musisz usunąć alarm z puli, a następnie przełączyć go w tryb "uśpienia".

Naziemny Pool Alarm

Ten system alarmowy jest podobny do alarmu w gruncie Pool, ale różni się, ponieważ znajduje się na górze (poprzez zatrzaśnięcie na szynie) samego basenu. Całkowicie przenośny i wygodny w sklepie, Alarm Naziemny Basen po prostu daje inną opcję pobytu bezpieczny.

Aby uzyskać więcej informacji

Bez względu na to, który system alarmowy wybrać, to ma sens inwestowania w co najmniej jednym z tych systemów alarmowych bezpieczeństwa basen dla dzieci. Spokój zyskasz będzie bezcenne! Aby uzyskać więcej informacji, lub na zakup, prosimy odwiedzić jedną z witryn przedstawiono poniżej:

  • Straż Basen
  • Bezpieczeństwo Turtle