grsail.com

8 treningowe efektywności Wskazówki od trenerów Pro

Od rep waha się liczba zestawów na treningu mięśni z częstotliwością do rodzajów treningów, trenerów fitness raczej nie zgadza się na wiele rzeczy. Jednakże, istnieje kilka rzeczy, które zgadzają się one na które uczynią treningu znacznie bardziej wydajne.

8 treningowe efektywności Wskazówki od trenerów Pro

Oto osiem wskazówek od profesjonalnych trenerów, które zapewnią masz najbardziej efektywny, możliwie najbardziej efektywny trening:

 1. Szkolenie jest tylko 50%

  Jeśli jesteś po niezdrową dietę, nigdy nie będziesz zobaczyć wyniki. Wszyscy trenerzy zgadzają się, że nigdy nie można "się trenować złą dietę", co oznacza, że ​​nigdy nie będę w stanie pracować wystarczająco ciężko, aby uzyskać kształt, jeśli nie jesteś dobrze zjeść. Twoja dieta jest bardzo ważna część swojej kondycji, więc upewnij się, że jesz prawo (sprawdź Artykuły Dieta dla pro porady).

 2. Być spójne

  Czy na co dzień, pociąg poćwiczyć w dwudniowym podziału, lub pracy każdy mięsień tylko dwa razy w tygodniu, spójność jest kluczem poprawie. Procedura jest ważną częścią uzyskiwanie wyników jesteś mające na tak zaplanować swoje treningi i trzymać się ich.

 3. Więcej noclegu

  Jak sen związany z efektywności treningu? Cóż, kiedy śpisz, twój organizm produkuje wszystkie hormony, które powodują wzrost mięśni, a to sprawia, że ​​naprawy mięśni, które zostały uszkodzone podczas treningu. Tylko w ten sposób można zobaczyć właściwego postępu w masy i siły mięśniowej jest coraz stałe siedmiu do ośmiu godzin snu każdej nocy.

 4. Pij więcej wody

  Twój poziom energii nie jest jedyną rzeczą, cierpieć, gdy jesteś odwodniona - całe ciało spowalnia również. Niektórzy trenerzy Zalecamy do określenia, ile wody do picia: zabrać masy ciała w funtach, przeciąć go na pół, a to liczba płynnych uncji wody powinno być spożywających codziennie.

 5. Rozciągnąć przed i po

  Rozciąganie jest niezwykle ważna część treningu, jak każdy trener zgodzi. Jeśli pracujesz z zimnych mięśni, ryzyko wystąpienia szkody jest wyższa. Jednak rozciągając także sprawia, pokój dla włókien mięśniowych, aby rozwinąć, co oznacza, rozciąganie prowadzi do bardziej efektywnego wzrostu mięśni. Rozgrzewka przed i ochłodzeniu po pracy jest kluczem do szybszego widząc wyniki.

 6. Bądź Pozytywna

  Jeśli jesteś zawsze ponury o swoje ciało, nie będziesz mieć motywację i inspirację, aby trzymać się z treningu na dłuższą metę. Pozytywny jest kluczem do sukcesu, a pozytywne nastawienie pomoże Ci zachować co te postępy postępu w kierunku osiągnięcia swoich celów!

 7. Wziąć wolne

  Wszyscy zgadzają się, że trenerzy odzysku jest tak samo ważne, jak sam trening. Po naciśnięciu ciała trudno, może obsługiwać tyle obciążenie tylko przed staje się przepracowany. W zależności od intensywności treningu, należy przyjąć co najmniej 48 godzin między treningami - 72 godzin, w niektórych przypadkach.

 8. Formularz jest kluczem

  Bez względu na to, jaki rodzaj ćwiczeń robisz, co trener powie, że utrzymanie właściwej formy jest najważniejszą częścią treningu. Prędkość podnoszenia, liczba zestawów, ilość masy, a nawet rodzaj ruchów jesteś nie ma znaczenia, jeśli nie korzysta się z odpowiedniego formularza.

Poniższe porady dla maksymalnej efektywności treningu.