grsail.com

8 kroków do Eye Liner zastosuj Glitter

Czy wciąż waha się użyć brokatu oczu liniowej? Przeczytaj nasze porady, a oni pomogą Ci nie bać takiej śmiałej decyzji makijażu.

8 kroków do Eye Liner zastosuj Glitter

Glitter nie jest wulgarne. Chodzi o to, wiedząc środka. Jeśli jest tylko jeden produkt brokat na twarzy (cienie, Eyeliner, błyszczyk), nie należy się martwić o poszukiwaniu smaku.

1. Spróbuj Glitter Eyeshadow pierwszy

Pierwsza wskazówka dla tych, którzy nigdy nie próbowali eye liner brokatem jest próba cienie brokat oko pierwszy. Jeśli im się podoba, możesz czuć się bezpiecznie kupić brokat oczu liniowej. Ale pamiętaj, aby nigdy nie stosować zarówno Eyeliner i cienie z brokatem! Jedna rzecz na raz!

2. Zastosuj Glitter Eyeliner na skórze

Płynne wkładki do oczu z brokatem są łatwiejsze do stosowania na skórę. Ale trzeba jeszcze pomyśleć o zwilżenie skóry przed użyciem Eyeliner. Jako produkt fundacji, można użyć domowe podkładu: mix krem ​​nawilżający i fundacji.

3. Wybierz Kredki do oczu

Kredki do oczu są bardziej odpowiednie, jeśli masz cienie oka proszku.

4. Użyj Eye Liner Glitter po Mascara

Po zastosowaniu się cienie do powiek, tusz do rzęs i tylko korzystać następnie wykładziny brokat oczu. W ten sposób nie będziesz musiał błyszczy na rzęs i liniowej będą jaśniejsze.

5. Shades

Do bardziej dramatyczny makijaż, użyć ciemniejszych odcieni Eyeliner.

6. Gdzie ubiegać?

Można zastosować brokat oczu liniowej tylko na zewnętrznym kąciku oka - na część powieki.

7. Lip Makeup & Blush

Upewnij się, że reszta makijażu pasuje wykładziny brokat oczu. Przez resztę składu, lepiej jest, aby wybrać neutralnych kolorów i ograniczony zakres nich. Glitter oko liniowej pójdzie dobrze z nagich warg i lekkim rumieńcem.

8. Zamontuj Odzież do Makijażu Glitter Eye

Po zastosowaniu brokat makijaż, spojrzeć na ubrania. Sprzęgło i buty powinny pasować swój blask. Góra sukni nie powinien mieć żadnych akcesoriów, które są podobne w kolorze do wyłożenia brokat oczu. Oznacza to, kolczyki i naszyjniki powinna być mniejsza niż genialny brokatem oczu liniowej, a następnie Twój makijaż będzie różnica.