grsail.com

7 sztuczki przestałem psychiczne Cravings teraz

Uzależnienie od jedzenia może być bezwzględny i czasami czuje się niemożliwe, aby być w stanie zatrzymać pragnienia. Na szczęście istnieje kilka sztuczek psychiczne można użyć, aby zażegnać niepotrzebne głód, który może spowolnić i umieścić na funtów.

1. Rozproszenie

Głodu są często związane z nudów. Jeśli nie ma nic do zrobienia, jedzenie jest sposobem, aby zabić czas i zaspokoić wszelkie emocje, które mogą się pojawić, gdy na myśli. Sprawdź sam, zanim złapał wysokiej zawartości tłuszczu, wysokiej kaloryczności uczta i ruszyć zamiast. Wynoś się z domu i chodzić, biegać, ogród lub jazdy gdzieś (nie najlepiej, gdy nie jest sąd żywności lub podobne). Po prostu stworzenie tempo będzie odwracać uwagę od jedzenia. Spotkanie z przyjacielem w księgarni, szlakiem turystycznym, miejsce, siłownia muzycznej jogi klasy, lub cokolwiek, co zmieni się skupić.

2. Disappear

Jeśli jest jedzenie ok, a ludzie jedzą, uciec. Usuwanie się z rodziną lub przyjaciółmi podczas ich konsumpcji żywności będzie Ci się sposób szkodzi. Początkowo może to oznaczać, nie jest w stanie cieszyć przekąski z przyjaciółmi lub rodziną, ale w dłuższej perspektywie, kiedy masz apetyt pod kontrolą, będzie można umiarkowanie przyłączyć.

3. Powtórz swoje Mantra

Klimatyzacja psychiczne jest trudne, ale działa. Tworzenie mantrę, że można powtarzać sobie w czasach pokusy ostatecznie pogrążyć i upoważniają. Jedna dobrze znana mantra: "minut w ustach, całe życie na biodrach."

4. HALT

Głodu są często związane ze stresem i rozpoznawaniu objawów stresującym niepokojem uniemożliwi chwytając żywności. Akronim HALT służy Anonimowych Alkoholików i oznacza Hungry, Angry, Lonely, Tired. Odpowiadając na jedno lub więcej z nich dostanie się do źródła, co jest przyczyną żywności pragnienie. Mimo, że pierwszy jest głodny, należy pamiętać, że głód jedzenie w rzeczywistości może być tak, że jesteś głodny. Pomijanie posiłków jest pewien sposób ogień do zwiększenia głodu. Sprawdzanie, gdy twój ostatni posiłek był będzie określić, czy poziom cukru we krwi jest niski lub białko. Jeśli jesteś naprawdę głodny, a następnie zjeść odpowiedzialnie.

5. Woda

Woda jest świetny sposób, aby oszukać mózg do myślenia, jedli. Gdy głód jedzenie powstaje sięgnąć lodu zimne szklanką wody. Zimna pobudzi metabolizm do ogrzania wody do temperatury ciała i pomagają spalić kalorie przełomu jak daje piękny zastrzyk energii. Dodawanie kliny owoców, takich jak cytryny, limonki i pomarańczy może również pomóc zaspokoić pragnienie czegoś ze smakiem.

6. Szczotka

Szczotkowanie zębów na sztuczki mózgu do myślenia, coś słodkiego została spożyta. Carry szczoteczkę do zębów i pasta do zębów z podróży cały czas przy sobie. Gdy głód pojawia iść do toalety i pędzlem. Będziesz zażegnać głód, mieć czyste zęby i świeży oddech miętowy.

7. Użyj Stoper

Na szczęście, głód trwa tylko od pięciu do 20 minut. Mając dostępne stoper podczas głodu jest doskonałym sposobem, aby ocenić, jak długo twój głód jest. Gdy głód pojawia, uderzył stopera, wypić szklankę zimnej wody i czekać. Oko na zegarze będzie rozpraszał pragnienie.