grsail.com

6 Zdrowe przekąski dla Praca na Twoich stopach

To może być frustrujące, starając się utrzymać zdrową dietę podczas pracy na nogach przez cały dzień. Możesz przejść bez jedzenia tak długo, że w końcu będąc na diecie pierwszą rzeczą w oczach, czy jest to zdrowe, czy nie. Ponieważ nie można siedzieć z wami posiłek, można poczuć się jak nie otrzymujesz potrzebne składniki odżywcze.

Więc oto kilka składników odżywczych pakowane opcje przekąski, które nie wymagają pełnej uwagi. Możesz nosić je przy sobie lub pozostawić je w pobliżu, gdzie można coś przekąsić jak przekazać.

6 Zdrowe przekąski dla Praca na Twoich stopach

Orzechy

Orzechy są bardzo przenośne. Możesz wyrzucić je w torbie z kanapkami lub małym pojemniku. Migdały, orzechy nerkowca, orzechy włoskie posiadają błonnik i zdrowe tłuszcze, aby był zadowolony.

Bary i stołówki

Istnieje wiele włókien lub białka barów do wyboru, które są fabrycznie zapakowane i gotowe do spożycia. Niektóre z moich ulubionych są bary i gnu włókna białkowe Simply bary. Jedną z rzeczy, które należy zwrócić uwagę jest zawartość cukru. Niektóre bary są ładowane z syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy, która będzie jedynie jesteś zmęczony na nogi! Poszukaj naturalnych substancji słodzących, takich jak agawy lub miodem.

Białko w proszku

Wiele marek oferują pakiety wielkości próbki ich proszku, ale można również umieścić miarkę w torbie lub pojemniku i przynieść butelkę shaker. Wszystko czego potrzebujesz jest woda i jesteś dobry, aby przejść! To bardzo proste, aby napić się swoją przekąskę, prawda?

Pre-Cut Warzywa

Marchew, papryka, seler, lub inne warzywa są łatwe i szybkie przekąski, które dostarczają wielu niezbędnych witamin.

Jagody

Dla opcji owoców, owoce są małe i dobrze dla chwytając garść podróży. Jagody, maliny, jeżyny i ma mnóstwo przeciwutleniaczy.

Suszone owoce

Czasami prawdziwe owoce mogą być zbyt brudny - jak soczystych brzoskwiń. Suszone owoce są świetną alternatywą. Plus, to trwa dłużej!

Muesli

Spójrz na całe ziarna owsa i naturalnych substancji słodzących.

Nie tylko powinien skupić się na zdrowe przekąski podczas pracy na nogach, należy również pamiętać, aby pobyt uwodniony! Seltzer wody i club soda są wielkie możliwości, ponieważ będą one utrzymać żołądek uczucie pełności. Mając pełną butelkę wody w każdej chwili pomoże pamiętać o stale pić wody.

Bo nie może być w stanie usiąść, co jesz przed i po pracy jest również ważna. Przed wyjazdem do pracy, zjeść posiłek napełniania, który jest zrównoważony z białka, błonnika, zdrowych tłuszczów, warzyw i produktów pełnoziarnistych. To powinno jesteś zadowolony godzin. Ponadto, mają zdrowy posiłek gotowy do jedzenia, gdy skończysz z pracy. Czy zapakować i zabrać ją ze sobą, lub pozostawić w lodówce na po przyjeździe do domu, to punkt, aby przygotować je wcześniej. Zapewni to, że nie szalik dół pierwszą rzeczą, widzisz!

Oczywiście, zdrowe jedzenie wydaje się być o wiele łatwiejsze w pracy biurowej, ale istnieją sposoby, aby pobyt zasilane zdrowych wyborów podczas pracy na nogach.