grsail.com

6 porad, jak pozbyć się Neck Zmarszczki

Szyi kobiety jest bardzo zdradliwe obszar, który ujawnia prawdziwy wiek, a także ręce. Jednak mimo, że zmarszczki na szyi są trudniejsze do zwalczania niż na powierzchni, to nie oznacza, że ​​nie mogą być pokonane.

6 porad, jak pozbyć się Neck Zmarszczki

1. Postawa

Zacznijmy od prawej postawy, która określa piękno i młodość szyi. Pociąg się spać z wyciągniętą szyją i nie zginać głowę, powodując zmarszczki. Jeśli spać na dwie poduszki, pozbyć się jednego z nich, aby zmienić kąt między twarzy i szyi.

2. Poduszka

Nie szczędził pieniędzy, aby kupić poszewki jedwabne, również zapewniają ochronę przed zmarszczek na szyi.

3. Pielęgnacja skóry szyi

Problemem w pielęgnacji skóry tej dziedzinie polega na tym, że nie można tutaj wykorzystać tradycyjne środki złuszczające, w skórę na karku jest zbyt cienka. Ale można tworzyć je samodzielnie mieszając płatki owsiane z jogurtem, delikatnie pocierając rozwiązanie w szyi, a następnie przemyciu go. Użyj oznacza to dwa razy w tygodniu, aby promować bardziej intensywną wymianę komórkową.

4. Ćwiczenia przeciw zmarszczkom

Istnieje wiele ćwiczeń opracowanych specjalnie w celu wzmocnienia sygnału szyi, które można znaleźć w Internecie. Tzw joga twarzy jest bardzo popularne, a jednym z jej pozy, "żyrafa", pozwala na wykonywanie pomarszczona szyja gładsza z czasem. Istnieje również specjalne "sprzęt do ćwiczeń": mała Urządzenie wykonane ze stali, tworzywa sztucznego, zwaną Facial Flex Ultra dodaje się do jamy ustnej. Podczas żucia, możesz włączyć i ładować również różne obszary szyi.

5. Odzież

Szyi ma mniej gruczołów potowych niż twarz, dzięki czemu skóra jest sucha i pomarszczona często. Nie zapomnij, aby dbać o szyję, a także twarzy - to dotyczy zastosowania kremów nawilżających. Nosić sweter lub sweter z wysokim kołnierzem. Oni nie tylko ukryć zmarszczki na szyi, ale również uczynić nas trzymać głowę wyższy.

6. Botox wstrzykiwań

Wreszcie, aby "zamrozić" zmarszczki, można użyć starego dobrego Botox ("Nefertiti podnoszenia"). W trakcie postępowania, dostajesz 40 zastrzyków w szyi i żuchwy w czasie zaledwie 15 minut.