grsail.com

5 Źródła Wysoka-fruktozowy syrop kukurydziany w diecie

Codziennie duży odsetek konsumentów podjąć w ogromnych ilościach syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, ile i gdzie to pochodzi. Syrop kukurydziany o dużej zawartości fruktozy stał się bardzo powszechnie stosowany środek słodzący i środek konserwujący ze względu na niski koszt dla producentów. Napoje gazowane, napoje owocowe, przetworzonej żywności, a nawet przyprawy zawierają kontrowersyjny składnik. Niektóre badania wykazały związek między spożywaniem tych produktów i otyłości, podczas gdy inne Ostatnie badania sugerują, nie ma związku między nimi. Niezależnie od tego, kto ma rację, faktem pozostaje, że syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy, jak cukier, powinny być spożywane z umiarem. Znając kilka wspólnych źródeł i czytając uważnie etykiety może dokonać modyfikacji spożycie łatwiejsze.

1. Napoje bezalkoholowe i poncz owocowy

Syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy jest główny środek słodzący stosuje się w przemyśle napojów bezalkoholowych. To był przypadek od 1980 roku, gdy przełącznik został wykonane z cukru ze względu na cenę. Stopniowym wzrostem rozmiarów butelek w ciągu roku, napoje się jednym z najbardziej powszechnych źródeł syropu kukurydzianego o wysokiej zawartości fruktozy w amerykańskiej diecie. Niestety, kiedy ludzie decydują się omijać sody, często przejście na stemple owocowych i soków. Brzmią zdrowe, ale wiele z nich jest również pełen syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy. Wybierz napoje wykonane z prawdziwym sokiem owocowym i bez dodatku cukru.

2. płatki śniadaniowe

Wiele dzieci i dorosłych jeść płatki każdego dnia. Jest to szybkie i efektywne rozwiązanie dla osób w podróży. Wybierz z opieki, choć. Wszystkie odmiany płatki śniadaniowe, nawet te reklamowane jako zdrowe, może być klin pełne syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy. Pętle owocowe i inne słodzone płatki ukierunkowane są głównymi winowajcami dzieci. Nie daj się nabrać na tak zwanych zdrowych zbóż dla dorosłych, albo. Niektóre opcje HFC-darmo to post winogronowe orzechów, zbóż życia i Cheerios. Większość zboża ekologiczne są wolne od syropu kukurydzianego, ale znowu, czytać wszystkie etykiety, aby się upewnić.

3. Chleb

Wielu Amerykanów pozostawiając białego chleba z tyłu w poszukiwaniu więcej błonnika i mniej węglowodanów. Dokonywanie przełącznik chleba pszennego, jednak nie zawsze rade, jeśli chodzi o utratę wagi. Biały chleb i pieczywo pszenne zawierają wiele syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy. Najlepszym wyborem będzie pieczywo wykonane z pełnego ziarna.

4. Przyprawy

Starając się być zdrowsze, ludzie jedzą więcej sałatek i dodając więcej owoców do ich diety. Oglądać te niskie opatrunki tłuszczu sałatek, choć. Jedz całe owoce zamiast dżemy i galaretki. Wszystkie trzy, razem z ketchupem i innych sosów są wypełnione po brzegi syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy. Innym źródłem jest warzyw i owoców dipów.

5. Jogurt

Syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy są dodawane do wielu jogurtach nie tylko jako środek słodzący, ale aby utrzymać jędrność i smaku owoców. Pomaga to również zmniejszyć ilość rozdzielenia cieczy i ciał stałych w mieszaninie. Więcej Amerykanie zwracają się do jogurtu skutecznie leczy zaburzenia trawienia, ponieważ probiotycznych treści, ale jeśli probiotyki konkurują z cukrów, większość z korzyścią jest stracone. Zwykły, niesłodzony jogurt jest najlepszy z całego owocu dodane do smaku.