grsail.com

5. Zasady bogacz

Dlaczego niektórzy ludzie przyciągnąć bogactwo, a inni nie mogą związać końca z końcem roku na rok? Okazuje się, że sytuacja finansowa persona € ™ s zależy od jego stosunku do pieniędzy. Zidentyfikowaliśmy pięć cech charakterystycznych bogatej osoby.

5. Zasady bogacz

Osoba, która jest kochana przez pieniądze:

1. Wie, ile pieniędzy potrzebuje

Thereâ € ™ s jedna prosta zasada: człowiek ma tyle, ile potrzebuje. Jeśli osoba potrzebuje trzy tysiące dolarów miesięcznie, będzie je otrzymywać. Ale jeśli potrzebuje więcej, będzie on podświadomie zrobić wszystko, aby zdobyć odpowiednią ilość.

2. Nie idealizuje pieniądze

Taka osoba nie ma kult bogactwa. Pieniądze dla niego / niej jest tylko środkiem do osiągnięcia celów i siły nabywczej. On wie, co wydać swoje wynagrodzenie na.

3. Wartości pracę

Zdarza się, że dwie osoby się różne wynagrodzenia za tę samą pracę w firmie. Dlaczego tak się dzieje? Ita € ™ s po prostu, że jeden zgadza się pracować dla pieniędzy, aby utrzymać pracę, a drugi zna swoją wartość, ma zaufanie do jego kompetencji i nie boi się poprosić o godnej płacy.

4. Zna wartość pieniądza

Chociaż można łatwo śledzić środków pieniężnych, sytuacja jest trudniejsza z kart bankowych. Odbieranie pieniędzy na karcie, nie wycofa go stamtąd, płacić wszędzie przelewem, a potem nie możemy dowiedzieć się, gdzie i ile wydaliśmy. Aby tego uniknąć, należy przeanalizować wszystkie wydatki na koniec miesiąca, aby zobaczyć, gdzie udział Liona € ™ s pieniędzy idzie.

5. Nie szczędził pieniędzy

To nie znaczy, że po otrzymaniu wynagrodzenia, osoba natychmiast biegnie do sklepu i wydaje wszystkie pieniądze. Wystarczy, że nie żal zakupu drogich wysokiej jakości ubrania, kocha, aby pomóc krewnych, sprawia, że ​​jego przyjaciele dobre prezenty, i hojnie nagradza ludzi za usługi. On szanuje i docenia pracę innych.