grsail.com

5 Testy Najpopularniejsze fizyczny fitness

Aby jak najlepiej określić, czy jesteś na szczycie zdrowie fizyczne, można użyć różnych rodzajów testów sprawności fizycznej. Różne testy sprawdzić różne aspekty fizyczne samopoczucie. Istnieją badania, które koncentrują się na oceniając swoją siłę, wytrzymałość, elastyczność i więcej. Testy mogą skupić się na jednej konkretnej cechy fizyczne, połączenie dwóch lub kilku, a nawet ogólnej sprawności fizycznej.

Jeśli jesteś zainteresowany dowiedzieć się, w jaki sposób radzą sobie ze standardowymi środkami, oto 5 najbardziej popularnych i powszechnie stosowanych testów sprawności fizycznej.

1. Bruce test

Zaprojektowany do oceny wydajności układu krążenia, badania Bruce został zaprojektowany jako próby wysiłkowej na bieżni klinicznej. Celem było zdiagnozowanie pacjentów z podejrzeniem choroby serca, a wyniki będą wskazywać na możliwe problemy wieńcowych. Dziś, ten test sprawności fizycznej jest także używany do pomiaru VO2 Max, lub maksymalny pobór tlenu, wśród sportowców. Zaczynasz na bieżni na rozsądnym tempie i nachylenie. W określonych odstępach czasu, zarówno nachylenie i bieżnią prędkości rośnie do osiągnięcia progu.

2. Illinois Agility

Nazywany również Illinois Agility Uruchom ten test sprawności fizycznej został zaprojektowany w celu określenia sprawności. Uruchomiony Kurs składa się z szyszek w kolejce, a zestaw bieżnia, że ​​crisscrosses wokół stożków. Ta determinuje zdolność do szybkiego włączenia w innych kierunkach podczas pracy przy dużych prędkościach.

3. Harvard Step test

Również test na funkcję układu krążenia, test ten może być łatwo podawany w domu. Wszystko czego potrzebujesz to 12-calowy wysokiej ławce lub stanąć na polu, a stoper. Przez trzy minuty, po prostu krok w górę iw dół platformy w stałym tempie. Następnie czas, jak długo trzeba czekać na tętno do normalizacji. Krótszy okres, tym lepiej chorobą sercowo-naczyniową jest. Ten test sprawności fizycznej jest także znany jako Cardiac Stress test lub Cardiovascular Endurance Test.

4. Testy dźwiękowe

Ten test jest także znany jako test BLEEP lub kursują. Niektórzy nazywają ją jako test Pacer lub 20-metrowy Shuttle Run Test. Rozpocząć test stożki są umieszczone w odległości 20 metrów od siebie. Następnie należy uruchomić do iz każdego stożka według nagranych dźwięków lub Bleeps. Test CD wyspecjalizowany Bleep mogą być wymagane do tego. Przerwy między Bleeps się krótszy, co wymaga do uruchomienia szybciej. Ten test sprawności fizycznej jest powszechnie stosowane do pomiaru VO2 Max. Jest to także wskazanie swojej wytrzymałości i energii tlenowej.

5. skok pionowy

Jest to kolejny test, który można zrobić w domu z bardzo minimalnymi wymaganiami. Ta jest stosowana do określenia siły mięśni nóg. To jest czasami nazywane pionowy skok lub skok Sargent - nazwa pochodzi od amerykańskiego pioniera wychowania fizycznego, Dudley Sargent. Aby przeprowadzić test, próbując osiągnąć najwyższy punkt na ścianie skacząc.