grsail.com

5 Techniki Skocz rope urozmaicić wykonywania rutynowych

Jump rope kilka razy w tygodniu może pomóc, aby zwiększyć wytrzymałość i kondycję. Istnieje wiele różnych rodzajów lin skok na rynku, więc poświęcić trochę czasu na badania, aby znaleźć taki, który jest odpowiedni dla Ciebie. Upewnij się, że należy wykonać pełny ciała rozgrzewka przed skakanka, ponieważ będzie działać wiele różnych mięśni w trakcie ćwiczeń.

1. Zwrotnice

Rozjazdy techniką można spróbować urozmaicić swój skok rope trening. Aby wykonać zwrotnicę, gdy jesteś skakanka ze standardowym wahadłowego ruchu i unosząc obie nogi w tym samym czasie, skrzyżować ramiona przed sobą i przejść przez pętlę, którą tworzysz. Możesz mieć problemów z wykonaniem tej metody na początku, ponieważ wielkość pętli będą się różnić aż opanować technikę.

Staraj się zawsze trzymać górną prosto ciała, gdy robisz crossover. Gdy jesteś w stanie zrobić zwrotnice na stałe, można zwiększyć poziom trudności ćwiczeń, skacząc z jednej stopy na raz. Spróbuj zwiększyć prędkość, że huśtawka liny, jak również, co pozwoli technika jeszcze trudniejsze.

2. Podwójne Skoki

Podwójne skoki są jednym z najbardziej wymagających sposobów skakanka, a pomoże Ci zwiększyć intensywność treningu. Aby wykonać podwójny skok, musi przejść wystarczająco wysoko w powietrzu, lub huśtawka linę na tyle szybko, aby ją pod nogi dwa razy, gdy jesteś w powietrzu. Wielu skoczków wykorzystać technikę podwójnego skoku w ramach regularnych rutynowych, zamiast nieustannie robi ruchowi wiele razy z rzędu.

3. przemiennego Nogi

Na przemian nogi, które skoczyć jest techniką można spróbować urozmaicić swoją rutynę. Jak skaczą liny do podnoszenia obu stóp od ziemi w tym samym czasie, przez zmianę przepływu działa w miejscu, które jest takie same jak na przemian nogi. Ćwiczyć technikę na chwilę, a następnie pracować w niektórych rozjazdów i podwójnych skoków do rutynowych bardziej intensywne.

4. Wysokie Kolana

Wysokie kolana jump rope jest podobny do przemian nogi, z wyjątkiem uniesieniu kolana wysoko w powietrzu, jeden na raz. Ta technika może być męczące, więc spróbować za kilka ciągu sekund, a następnie wznowić normalny ruch jump rope. Musisz ćwiczyć technikę wysokiej kolana na chwilę, do opanowania, jak kontrolować tempo, że huśtawka skakanka.

5. Uruchom Pomija

Uruchom przeskakuje wymaga trochę miejsca, ponieważ trzeba uruchomić i skakanka jednocześnie. Aby wykonać przeskok wirowania, start jogging i następnie zacząć skakanka, nie zatrzymując swój ruch do przodu. Możesz też spróbować uruchomić w dużych środowiskach, gdy działają przeskok, jeśli masz ograniczoną ilość miejsca. Gdy wykonujesz technikę z łatwością można dokonać prowadzony pomija trudniejsze od pracy w niektórych crossoverów.