grsail.com

5 szybkich poprawek Gdy nie można dostać się do siłowni

Żyjemy w zabieganym świecie. Tyle, ile chcemy być w stanie trzymać z naszym harmonogramem siłowni, życie rzuca nam planowanie piłki krzywej: spotkanie pracowników awaryjnego, grając szofera do iz praktyki piłki nożnej, że dziewczyna, którą spotkał na siłowni prosi, aby złapać dzisiaj obiad , Takie rzeczy się zdarzają. Aby pozostać wiernym swoje cele fitness, oto pięć szybkich rozwiązań, gdy czas nie jest po twojej stronie. Użyj ich, gdy jesteś w kropce, ale nadal chcą kopać swoje endorfiny na wysokich obrotach.

1. Maksymalizacja przerwie na lunch

Większość z nas ma trochę wytchnienia w ciągu dnia: tych cennych minut nazywamy nasza przerwa obiadowa. Jeśli wiesz, że nie mają czasu, aby to do siłowni dzisiaj korzystać z przerwy na lunch na swoją korzyść - można zmaksymalizować czas w dół, a jednocześnie dając organizm potrzebuje paliwa o energii lub bar białka, zamiennik posiłku lub białka wstrząsnąć. Wiele firm ma na miejscu centrum fitness, które można wykorzystać, aby uzyskać pełny trening w siłowni. A w razie wątpliwości, wybrać się na spacer po okolicy.

5 szybkich poprawek Gdy nie można dostać się do siłowni

2. Uważaj talii

Równie ważne jak ćwiczenia jest osiągnięcie swoich celów fitness, tam druga połowa do tego równania: zdrowe odżywianie. I niestety biuro jest, gdzie większość z nas rzucić tę część przez okno. Jeśli jesteś podobny do mnie, w biurze otoczony jest pyszne, ale nie zawsze zdrowe, wyborem posiłków. I czasami jesteś omijając datę siłownię dla fantazyjny obiad zamiast daty. Nie sabotować siebie. Jeśli wiesz, że nie robią na siłowni dzisiaj, wybrać opcje na jedzenie, które pomogą swoje cele: żywności, energii, takie jak awokado, chudego mięsa i innych chudego białka, węglowodanów, jak i dobrych owoców.

3. Powrót do podstaw

Herszel Walker, wielkie trofeum nagradzany Heisman piłkarz, Olympic bobsledder i Zawodnik mieszanych sztuk walki, rzeźbiona jego ciała w trzech etapach, nie bardzo mając krok do siłowni: pompek, przysiadów i sprinty. Spróbuj tego: między reklam na swoim ulubionym programie primetime wykonać dwadzieścia pompek i przysiadów każdy. Powtórz tę czynność dla wszystkich reklam w jednej godziny bloku programowego. To trening TV. I to pomoże Ci utrzymać się na torze, nawet jeśli nie można dostać się do sali gimnastycznej.

4. makijaż Dzień

Każda kobieta i mężczyzna pracujący wartości dwa dni w końcu tygodnia, jakby były wykonane z litego złota. Ale, jeśli pominąć dzień siłownię w tym tygodniu, korzystać z weekendu to nadrobić. Nie musisz rezygnować weekendu albo. Weź rowerem górskim wycieczkę, idź na wycieczkę, uderzył na plażę dla zabawy biegu lub niektórych działań kajakowej. Nadal można cieszyć się dzień wolny, podczas gdy coraz to trening w.

5. Nie zdołał się nawet

Pamiętaj, jeśli pominąć dzień lub dwa, to nie jest koniec świata. Wiele razy musimy tego odpoczynku. Wystarczy pamiętać, że ważne jest, aby nie dostać się z toru, bo to może wykoleić swoje cele fitness. Jeśli pominąć dzień, po prostu pracować, że znacznie trudniej następnym razem jesteś w siłowni.