grsail.com

5 sposobów, aby zatrzymać pachami Pocenie się podczas pracy

Próbuje zatrzymać pocenie się pod pachami podczas pracy na coś wiele osób boryka się z codziennie. Istnieje wiele różnych sposobów, aby zapobiec pocenie się pod pachami podczas pracy na zewnątrz, od leków na receptę do naturalnych środków. Oto pięć z najczęstszych i najbardziej skutecznych sposobów, aby zatrzymać pachami pot podczas pracy.

1. pieczenia i wody

Przed nurkowaniem do leków na receptę lub aplikacji, może być korzystne, aby najpierw spróbować naturalnych środków, aby zatrzymać pocenie się pod pachami podczas pracy na zewnątrz. Zmieszanie niewielkiej ilości sody kaustycznej z małą ilością wody, może zastąpić przeciwpotowa w niektórych przypadkach. Wystarczy wymieszać dwa składniki na ciasto, rozprowadzić mieszankę pod pachami, odczekać 15 minut, a następnie spłukać wodą. Zrób to każdego dnia, aby zobaczyć wyniki w ciągu 2 tygodni.

2. Golenie

Chociaż może nie być idealne dla niektórych, golenie włosów z pachami może skutecznie zmniejszyć lub wyeliminować pocenie się pod pachami.

3. Należy unikać pewnych pokarmów

Unikaj jedzenia pikantnych, tłustych lub silnie pachnące żywności, takich jak czosnek, cebula i szparagami, aby wyeliminować złe zapach potu pod pachami związane z. Unikanie pikantne żywności może również zmniejszyć pocenie się pod pachami podczas pracy na zewnątrz.

4. Zmniejszyć stres

Zmniejszenie ilości stresu organizm pacjenta dziennie może obniżyć poziom potu pocenie się pod pachami i zatrzymać podczas pracy na zewnątrz.

5. Recepta dezodorant

Zakup specjalnie opracowany dezodorant lub antyperspirant może skutecznie wyeliminować pocenie się pod pachami podczas pracy na zewnątrz. Niektóre produkty są dostępne bez recepty lub na półkach sklepowych, podczas gdy inne mogą być specjalnie przepisane od lekarza.