grsail.com

5 przekąski Sprawdzone, aby zapobiec chorobie Alzheimera

5 przekąski Sprawdzone, aby zapobiec chorobie Alzheimera


Jak wiek, ryzyko zaburzeń poznawczych może zagrozić swoją niezależność. Dobrą wiadomością jest to, że badania wskazują, że proste zmiany w diecie może pomóc w zapobieganiu ten spadek.

1. Przyprawa curry

Zmiany patologiczne prowadzące do złoża białek amyloidowych w mózgu uważano za zdarzenie inicjujące, co prowadzi do rozwoju choroby Alzheimera. Zapalenie i uszkodzenie oksydacyjne w mózgu prowadzi do choroby. Kurkumina, który jest składnikiem odpowiedzialnym za curry koloru żółtego, stwierdzono, że wykazują silną anty-utleniacz i właściwości przeciwzapalne i jest przedmiotem wielu badań, w celu uniknięcia możliwości wystąpienia tej choroby. Według Światowej Organizacji Zdrowia (Rysunek 6.11.1) w Indiach, gdzie curry jest dietetyczne stabilna, nie jest wyjątkowo niska częstość występowania choroby Alzheimera.

Hamuje Prescursors choroby Alzheimera

Listopad 2001 wydanie Journal of Neuroscience informuje na badania z udziałem myszy, którym podawano codziennie kurkumina, a efekty tego na płytki rozbudowują, uszkodzeniem oksydacyjnym i zapalenie mózgu, wszyscy myśleliśmy być prekursorami rozwoju choroby. Wyniki badania wskazują na znaczące zmniejszenie wszelkich zmian patologicznych u myszy otrzymujących kurkuminy. Badacze proponują, że curry przyprawy pokazuje dramatyczny potencjał dla zapobiegania rozwojowi choroby Alzheimera.

Zmniejsza mózgu amyloidu wadia

Sierpień 2014 edycja Neurobiologii Aging opublikował opracowanie, które wyglądały na amyloidu patologii u myszy. Myszy, które otrzymały dietę bogatą w curry wykazały znaczące zmniejszenie złogów amyloidowych w mózgu w porównaniu z myszami nie otrzymującymi curry. Naukowcy zgadzają się curry jest pełna silne działanie przeciwzapalne i przeciwutleniacze, które działają w celu ochrony funkcji mózgu.

2. łosoś, sardynki i inne tłuste ryby

Łosoś, sardynki rybek tłuszczowe są ładowane z omega-3 kwasów tłuszczowych, które zostały przedstawione w celu obniżenia poziomów we krwi, beta amyloidu, który jest związany z białkiem utraty pamięci i chorobie Alzheimera.

Omega-3 Obniża amyloidu beta

Badania opublikowane przez American Academy of Neurology spojrzał na 1219 osób powyżej 65 roku życia, bez żadnych oznak demencji. Wyniki pokazały, że więcej omega-3 kwasów tłuszczowych uczestnik zużyciu dolnych ich poziom we krwi beta amyloidu. Stwierdzono, że spożycie gram omega-3 (połowę filet z łososia) tygodniowo jest związana z redukcją od 20 do 30 procent w beta amyloidu.

Tygodnik konsumpcji ryb Poprawia zdrowie mózgu

W lipcu 2014 edycja American Journal of Preventive Medicine naukowców na badania sprawozdania patrząc na konsumpcji ryb w ciągu kilku dziesięcioleci i jego wpływ na zdrowie mózgu. Badanie wykazało, że uczestnicy zgłaszanych przez długi czas, tygodniowe spożycie ryb miał większą objętość istoty szarej w mózgu, niż osób, które nie spożywają ryby rutynowo. Utrata szarej jest związany z chorobą Alzheimera i podsumowują naukowcy spożycie ryb może być ważnym mechanizmem obronnym dla zdrowia mózgu.

3. Jagody

Jagody są pełne polifenoli przeciwutleniacze, które zatrzymują się stan zapalny w mózgu. Polifenole lokalizuje się w obszarach mózgu, które kontrolują pamięci.

Opóźnienia Aging poznawcza

Kwiecień 2012 edycja Annals of Neurology donosi na badania z udziałem 16000 kobiet o średniej wieku 74 lat badanie wykaże dwa i pół roku opóźnienia w poznawczym starzenia u kobiet, które zgłaszają wysokie spożycie owoców.

Usuwa Toxic budować

Jednym z ostatnich badań opisywany w kwietniu 2013 edycji Federacji Amerykańskich Stowarzyszeń Biologii Doświadczalnej pokazał, jak skutecznie usunąć toksyczne jagody gromadzeniu, które może prowadzić do choroby Alzheimera w mózgu. Szczury karmiono jagód przez dwa miesiące, a następnie poddawano działaniu promieniowania, który naśladuje przyspieszonego starzenia się mózgu. Wyniki wskazują, że szczury karmiono jagód wykazały znaczącą ochronę przed promieniowaniem, w porównaniu do grupy kontrolnej. Badacze doszli do wniosku, że jagody oferują działanie ochronne, może przypisać wysokiej składnika phytonutrient. Może to prowadzić do poprawy funkcji poznawczych i zmniejszenia częstości występowania choroby Alzheimera.

4. Kawa

Journal of choroby Alzheimera obejmuje badanie, które bada kawy i potencjalne korzyści w zapobieganiu choroby Alzheimera.

Konsumpcja kawy Spowalnia poznawczych

Badanie po 124 osób w wieku od 65 do 88 z objawami łagodnymi zaburzeniami poznawczymi. Badani, którzy poszli na rozwój choroby Alzheimera miał 50% niższy poziom kofeiny we krwi w porównaniu z ich odpowiednikami, które nie rozwijają się coraz większy spadek zdolności poznawczych. Głównym źródłem kofeiny dla uczestników badania była kawa.

Kofeina zapobiega Tau złogów białka

Inne badanie opublikowane w Neurobiologii Aging omawia jak kofeina zapobiega osadów białka tau w mózgu. Złogów białka tau w mózgu przerwanie komunikacji komórek nerwowych i są cechą choroby Alzheimera.

5. Dark Chocolate

Kakao flawanol jest silnym przeciwutleniaczem znaleźć w ciemnej czekolady (ale nie w kolorze białym lub mlecznej czekolady.) To wiąże się z licznymi korzyściami dla zdrowia, w tym poprawę pamięci.

Ulepszone Testy pamięci

Zgłoszone w październiku 2014 wydaniu Nature Neuroscience jest badanie z udziałem osób w wieku od 50 do 69. Okazało się, że ci, którzy pili kakao flawanol napój bogatych na trzy miesiące przeprowadzono około 25% lepiej w testach pamięciowych niż ci, którzy pili niską kakao flawanol drinka. Naukowiec, dr Scott Mały stwierdza tematy z wysokiej flawanol skuteczności w napoju testu pamięci był podobny do osób od 20 do 30 lat młodszy.

Kakao Obsługuje NeuroVascular Hak

Ostatnie badania przeprowadzone na Uniwersytecie Harvarda i opublikowane w wrzesień 2013 numerze pisma, Neurologii, omawia spożywania kakao i jego rolę we wspieraniu nerwowo-naczyniową sprzęgła, proces, w którym aktywność mózgu zwiększa przepływ krwi. Naczyniową sprzęgła jest uważany odgrywają kluczową rolę w zapobieganiu choroby Alzheimera.

Pobyt Younga i ostre

Obawa, że ​​spadek zdolności poznawczych i choroby Alzheimera są podane dla osób starszych jest mitem. Wielu ludzi jest w stanie cieszyć się ich złote lata z pełnym funkcji poznawczych i zdrowych poziomów aktywności. Aktywny styl życia w połączeniu ze zdrowym odżywianiem może pomóc w utrzymaniu się młody duchem i umysłem.