grsail.com

5 powodów, dlaczego grecki jogurt to doskonałe Zdrowe przekąski

Bogaty, kremowy i kwaśny, jogurt grecki jest dekadencki marzenie dla Ciebie, jeśli często pragną zdrowe przekąski. Ta diva towarów mlecznych zyskuje coraz większą popularność, a dietetycy i ekspertów w dziedzinie zdrowia na całym świecie zgadzają się, że przekąski na jogurt grecki jest niezwykle inteligentny i satysfakcjonujące wybór. Oto pięć wspaniałych powodów.

1. Dla Zdrowia Serca

Kłopot z przekąski jest to, że wiele rzeczy, które prawdopodobnie lubią jeść są wysokiej zawartości tłuszczu i cholesterolu-dwie rzeczy, które mogą spowodować problemy dla serca, jeśli jesz niewłaściwych rodzajów. Grecki jogurt trwa zgadywanie z równania; nie będziesz się zastanawiać, czy tłuszczu i cholesterolu w przekąski są w porządku do jedzenia. 6 uncji Służąc jogurt grecki zawiera 0 g tłuszczów nasyconych i cholesterolu. Oznacza to, że można jeść tyle jogurtu, jak chcesz, bez narażania swoje serce w niebezpieczeństwie.

2. Na zdrowie kości

Grecki jogurt jest wykonany z wysoko skoncentrowanego postaci mleka, więc jesteś rzeczywiście coraz więcej wapnia na łyk niż chcesz, jeśli wypił szklankę mleka świeżego. Skład greckich średnich jogurt w temperaturze około 20 procent wapnia, co skuteczne wzmacniający kości. To również sprawia, że ​​jest idealnym miejscem, aby uzyskać dodatkowy wapń, które będą potrzebne w późniejszym życiu.

3. Dla Weight Reduction

Grecki jogurt może liczyć się wśród wysokiej sytości żywności indeksu. Wielu dietetyków zgadza się, że żywność o wysokich indeksach sytości, takich jak tuńczyk, przynieść więcej satysfakcji niż inne smakowo funta za funt,. Oznacza to, że 6 uncji greckiego jogurtu, że poczujesz się pełniejsze niż 6 uncji jasne zupy. Nawet jeśli jeść dokładnie taką samą ilość każdego, grecki jogurt po prostu czuje się bardziej satysfakcjonujące niż zupy, co można jeść go mniej w porównaniu.

4. W przypadku mięśni akrecji

Jeżeli jesteś miłośnikiem kulturystyka, będzie miło wiedzieć, że jogurt grecki jest również białka o 30 procent, dzięki czemu jest bogatym źródłem materiału budującego mięśnie. W połączeniu z jego właściwości niskiej zawartości tłuszczu, to sprawia, że ​​smaczne, bez winy uczta dla Ciebie.

5. Na Smaczne Połączenia Żywności

Inną rzeczą, która sprawia, że ​​jogurt grecki świetne dla przekąski jest, że jej smak jest na tyle elastyczne, aby umożliwić szerokiej gamy smacznych i zdrowych dodatków. Jeśli jesteś w nastroju na coś owocowy, można mieszać w swoich ulubionych owoców z jogurt grecki dla pikantny deser. Śniadania są zarówno kremowy i chrupiący, kiedy masz muesli w jogurt. Jeśli szukasz czegoś prostego na wyciszenie się, łyżkę lub dwie miodu sprawia, że ​​jogurt grecki boski smak.

Nie tylko wiele produktów na dobry smak jogurt grecki, ale także idzie jogurt grecki świetnie w innych produktach spożywczych. Wypróbuj go jako opatrunek na kolejnej sałatki. Wydobyć rondel i olśnić swoje kubki smakowe z greckiego sosu jogurt makaronu. Użyj go jako sos do kurczaka, wołowiny lub ryb. Świat na eksperymenty jest szeroko otwarte z greckiego jogurtu. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.