grsail.com

5 porad dla zabójców Szkolenia Siła ud

Nie robi to € ™ t sprawę, jeśli dopiero zaczynasz program ćwiczeń lub zostały wypracowanie na chwilę, istnieje siła wskazówki szkoleniowe można użyć do wykończenia uda. Jeśli szukasz na dźwięk mięśni lub po prostu schudnąć i cali, ita € ™ s typowe dla kobiety do walki o powierzchni uda. Jednak po kilku prostych wskazówek pomoże Ci osiągnąć swój cel.

Porada 1: trzymać Cardio

Najgorsze, co można zrobić, gdy trzeba przyciąć i wzmocnić swoje uda się ograniczyć lub rzucić ćwiczeń kardio. Najprostszym sposobem cardio, w tym bieganie, jogging lub pieszo, jest rzeczywiście jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić, aby zbudować mięśnie w nogach, zwiększenia masy kostnej i stracić cali tłuszczu.

Porada 2: Dodaj rzuca się rutyny

Jeśli nie są już robi rzuca się w ramach zwykłego rutynowego treningu, należy uwzględnić je. Rzuca są podstawowe ćwiczenia z dużym wpływem na mięśnie pleców nóg, które są ścięgna i mięśnie dna. Możesz zacząć od robi podstawowy wypad i urozmaicenia, gdy masz włączone solidnie w swoją rutynę. Lonży jest prosta duży krok do przodu z rękami na biodrach i pchać w dół i do góry. Jedna odmiana dodać ręcznie wag.

Porada 3: Dodaj Squats do rutynowych

Innym istotnym ćwiczenia, które powinny być stałym elementem procedury jest wzmocnienie uda squat. Jest to prosty ruch, który obejmuje prowadzenie ręce na pasie nogami szerokość barków. Kucać tak samo, jak kiedy siedzisz na krześle, trzymając górną prosto ciała. Następnie stanąć z powrotem. Odmiany tego ćwiczenia można zrobić, aby podkreślić pewne skutki. Na przykład, jeśli wolisz pracować na wewnętrznej siły uda, stoisko z nogami w szerszej postawy.

Porada 4: po schodach

Gdy masz szansę wziąć po schodach, to zrobić. Można również korzystać z urządzenia schody krokowego na siłowni, a nawet schodów w swoim własnym domu. Chodzi o to, aby korzystać z mięśni nogi i biodra, aby wspinać się po schodach w kółko. Istnieją warianty schodów krokowe, jak również. Można wspiąć się do tyłu i do przodu w dół lub odwrotnie. To będzie działać różnych zestawów mięśni. Możesz przejść się po schodach na boki, przelatując nad jak idziesz w górę. Można zatrzymać się na dole schodów i użyj pierwszy krok jako â € tlenowej kroku ~machineâ € ™. Dodanie masy kostki pomoże również.

Porada 5: Taniec

Świetny sposób, aby wzmocnić mięśnie ud jest do tańca. To nie robi € ™ t względu na rodzaj tańca, tak długo, jak twoje nogi są w ruchu. Niektóre ruchy baletowe, takie jak warstwy, działa bardzo dobrze.

Punkt do wzmocnienia ud jest wykorzystanie mięśni. Jeśli szukasz stonowanych uda i nie luzem, to trzeba się trzymać z dala od dużych ciężarów na siłowni. Jeśli korzystają z użyciem maszyn wagi, czy wyższe powtórzeń z lżejszych wagach.