grsail.com

5 Pokarmy, których należy unikać w czasie diety Weight Loss

Eksperci w dziedzinie żywienia zaleca się usunąć następujące produkty z diety, jeśli chcesz schudnąć:

5 Pokarmy, których należy unikać w czasie diety Weight Loss

1. Masło

Być może nie zwracać uwagę na maśle, ale wszystkie rodzaje niej prawie sto procent tłuszczu. Jeśli naprawdę chcesz schudnąć, należy spróbować wyeliminować masło z diety.

2. Margaryna, sosy, majonez

Normalna zawartość tłuszczu majonez jest 70%. W margaryn i substytutów masła, zawartość tłuszczu wynosi około 60-75%. Margaryna ulegają również specjalne traktowanie długotrwałego przechowywania, a więc zawierają szkodliwe tłuszcze trans.

3. Słodycze: Czekolada, Krem, Lody tłuszczu

Miłość tego rodzaju słodyczy jest pewny sposób, aby nadwagi. Dlatego, jeśli masz wystarczająco dużo siły woli, trzeba dać się słodycze w ogóle. Albo przynajmniej zastąpić je niższa kalorycznych słodyczy - ptasie mleczko, owoce i ciemnej czekolady.

4. Produkty mleczne

Niektóre produkty mleczne zawierają bardzo wysoki procent tłuszczu, ale często zapominamy o tym. Przykładowo, zawartość tłuszczu w śmietanie wynosi od 15 do 40%. Mozzarella jest 45% tłuszczu. Przy zakupie produktów mlecznych, należy zwrócić uwagę na zawartość tłuszczu w produkcie.

5. Dania gotowe

Półprodukty są bardzo popularne wśród wielu gospodyń domowych ze względu na łatwość i szybkość ich przygotowania. Jednak ci, którzy chcą schudnąć powinny zapomnieć o półfinale. A w ogóle, jeśli ktoś chce schudnąć, dieta powinna zawierać jak najwięcej produktów naturalnych, jak to możliwe.