grsail.com

5 Noga tonujące Ćwiczenia dokręcić luźnej skóry po utracie masy ciała

Gratulujemy traci znaczną ilość masy! Następnym krokiem jest zaostrzenie luźnej skóry w lewo na ciele, zwłaszcza wokół nóg, więc będziesz czuć się komfortowo na sobie szorty i być gotowy strój kąpielowy sezon. Ponieważ twoje nogi są większe grupy mięśni, tonowanie je będzie trochę pracy. Zacznij od za pomocą wag hantle (lub światła nie wagi) i dodać do masy w miarę potrzeb; Sztuką jest, aby rozpocząć powolne. Poniżej znajdują się ćwiczenia, które pomogą ci dociągnąć luźnej skóry i tonu w górę nogi, nie czas! Postaraj się zrobić 10 - 15 powtórzeń każdego ćwiczenia i powtórzyć 2 - 3 zestawów.

1. Przysiady

Przysiady pomoże dokręcić obie nogi i tyłek. Można wykonać to ćwiczenie z odważnikami hantle (może chcesz spróbować najpierw bez obciążników). Stoisko z nogi nieco szerzej niż szerokość barków. Zegnij kolana i powoli opuść się aż uda są o równolegle do podłogi; potem wstać i powtórzyć.

2. rzuca przednie

Aby rozpocząć to ćwiczenie, wstać z nogi nieco mniejsza niż szerokość barków. Weź ogromny krok do przodu prawą nogę, obniżając swoje ciało aż lewe kolano niemal dotyka podłogi. Push ciało z powrotem do pozycji stojącej przy użyciu prawą nogę. Powtórz ćwiczenie z lewą nogę i dalej na przemian nogi aż do osiągnięcia pożądanej ilości powtórzeń lub do momentu uruchomienia do zmęczenia.

3. przemiennego Squat Kicks

Squat kopnięcia są podobne do zwykłych przysiadów; rozpocznie się w pozycji stojącej z nogi lekko szersze niż szerokość barków. Squat, aż uda są o równolegle do podłogi; a następnie nacisnąć z lewej nogi, podczas gdy prawą nogę jednocześnie rozpoczyna się na bok. U szczytu swojej rzutu, noga powinna być prosta i równoległa do podłogi. Obniż swoje ciało z powrotem do pozycji kucznej (ud o równolegle do podłogi); następnie wcisnąć się z prawej nogi, podczas gdy twój lewa noga rozpoczyna się na bok. Kontynuuj przemian kopiąc i squat nogi.

4. Odwróć Plank Spadki

To ćwiczenie pomoże Ci dźwięk się z tyłu nogi (ścięgna). Aby rozpocząć, siedzieć na podłodze z nogami prosto i rozszerzył się przed tobą. Twoje ramiona powinny być za ciebie ze swoimi dłońmi do podłogi. Podnieś swoje ciało aż ramiona są w pełni rozszerzone (prosta), a tułów i nogi tworzą linię prostą. Jest to pozycja odwrotna deski. Trzymając nogi prosto, powoli zanurzyć ciało w dół, aż twój tyłek prawie dotyka podłogi; podnieść swoje ciało z powrotem do pozycji odwróconej desek (przy użyciu ścięgna) i powtórzyć.

5. rzuca uboczne

Aby wykonać to ćwiczenie, stanąć z nogami o szerokości barków. Trzymając lewą nogę sadzone, rzucić na boki (w bok), z prawej nogi, aż prawym udzie jest prawie równolegle do podłogi. Wciśnij prawą nogę z powrotem do pozycji stojącej i powtórz z lewą nogą przez rzucając się w lewo; kontynuowanie przemian lunging nogi.