grsail.com

5 Najważniejsze Porady Szlakiem Survival

5 Najważniejsze Porady Szlakiem Survival

Istnieje co najmniej pięć podstawowych porad szlakiem przeżycia, które powinieneś wiedzieć, jeśli planujesz spędzać czas na świeżym powietrzu. Każdego roku setki ludzi zgubić podczas wycieczki, kempingi, a inaczej cieszyć się pięknym backcountry. Często osoby te nie występują lub występują zbyt późno. Co można zrobić, aby pomóc utrzymać się bezpieczne, bardziej prawdopodobne jest to, aby znaleźć. Znając te wskazówki przeżycia może uratować życie.

5 Najważniejsze Porady Szlakiem Survival

1. Budowanie Shelter

Zanim jeszcze zapuścić się w backcountry, należy uczyć się i ćwiczyć techniki budowanie schronienia. Może to być namiot make-shift, schronisko śnieg lub ewentualnie pojazd, jeśli są w niej osieroconych w czasie, na przykład, w burzy śnieżnej. Jeśli nie przyjąć schronienie w pojeździe, należy lekko pęknięty okno do wentylacji. Jeśli można uruchomić pojazd, zrobić w starannych odstępach tylko wtedy, gdy jest zbyt zimno, aby nie uruchomić go. Po tej techniki oszczędzania paliwa w pojeździe, a jednocześnie chronią się przed tlenkiem węgla.

2. Zbuduj ogień

5 Najważniejsze Porady Szlakiem Survival

Nawet jeśli to nie jest zima, należy jeszcze zbudować sobie ogień. Jest tylko coś o pożarze, który zapewnia poczucie bezpieczeństwa, który jest niezbędny do przeżycia. Ogień może zaoferować trochę ochrony od dzikich zwierząt, a także światła, ciepła i miejsce do gotowania żywności lub gotować wodę. Zaletą jest to, że po stronie zbierania materiałów do budowy i utrzymania ogień będzie pozwalają skoncentrować, pozostawiając Ci niewiele czasu na panic.As o budowanie schronienia, najlepiej jest nauczyć się różnych technik budowy ognia i praktykowania ich. W sytuacji, przeżycia, będziesz w stanie działać szybciej i mieć pewność, z tym, że wiesz, co robisz. Należy rozważyć zawsze niosąc coś do rozpalenia ognia, jeśli będziesz spędzać czas na pustyni. Mecze są dobre, ale również krzemień i stali lub jakieś iskrzenie narzędzie, które funkcjonują bez względu na warunki są podobne.

3. Pij dużo wody

Odwodnienie jest bardzo niebezpieczne, więc należy zachować wody pitnej podczas zewnątrz przygoda. Eksperci twierdzą, że jeśli czekać, aż poczujesz pragnienie, już czekał zbyt długo. To jest nawet tak, jeśli jest zimno. Należy zawsze mieć jakiś sposób oczyszczania wody, ponieważ na pewno nie można nosić wystarczy Ci przez długi sytuacji przetrwania. Pobierz kilka tabletek do oczyszczania wody przynajmniej i używać ich z każdym wody znajduje się pić, nawet jeśli wygląda cleanIdeal źródła wody powinny być jasne i ruchu. Stojąca woda kryje nieprzyjemnych pasożytów, które mogą sprawić, że jesteś bardzo chory. Jednak nawet, że wygląda na czyste wody może wykonać tych organizmów. Oczyścić lub znaleźć sposób, aby zagotować wodę można znaleźć wszystko.

4. być łatwe do znalezienia

5 Najważniejsze Porady Szlakiem Survival

Możesz przygotowali kryjówkę w zaroślach, ale trzeba wziąć pod uwagę, jeśli byłoby to łatwe do rozpoznania przez ludzi, którzy szukają dla Ciebie. Co możesz zrobić, aby się tak oczywiste, jak to możliwe. Istnieje kilka kroków, które można podjąć, aby to tak proste, jak to możliwe, aby ratownicy wykryć lokalizację. Utrzymanie kilka mokrych lub zielonych liści blisko do ognia do tworzenia dymu powinny pomagać będzie w pobliżu jest jeden sposób, aby były widoczne. Wiszące jasną odzież w widocznym miejscu jest inny. Możesz także użyć lustra do sygnalizacji i używać gwizdka hałasować.

5. Materiały Carry

Najlepszy sposób, aby przetrwać ma być przygotowany na pierwszym miejscu. Carry małą apteczkę w plecaku; przynieść GPS, jeśli masz; mają pisemny plan i dać komuś kopię. Należy również posiadać elementy wymienione wcześniej oraz koc awaryjnego i dodatkową warstwę odzieży.

Przygotuj się, aby zachować bezpieczeństwo

Jeśli uważasz, że te istotne backcountry wskazówki przeżycia są tylko dla zapalonych turystów i wczasowiczów, pomyśl jeszcze raz. Większość osób, które zgubić są ludzie, którzy po prostu myślą, że biorą w odległości krótkiego spaceru w lesie lub w łatwy wycieczka dzień. Zawsze Cary podstawowe materiały. Bez wyjątków. Upewnij się, że podstawowe elementy, aby zapewnić sobie schronienia, czystej wody, pożaru, sygnalizacji i medycznych zasadniczych.

Nie panikuj

Najważniejsza wskazówka przeżycia można wiedzieć jest, nie panikuj. Panika prowadzi do nieracjonalnych wyborów. Irracjonalne decyzje mogą kosztować życie. Jak tylko sobie sprawę, że zostały utracone lub w kłopoty, wziąć głęboki oddech i pomyśleć. Spójrz na swoją sytuację i rozważyć najmądrzejszego sposobu działania.

Jeśli zawsze stworzyć plan, dać komuś kopię planu i trzymać się go, ktoś powinien być patrząc na ciebie, gdy nie pojawi się w wyznaczonym czasie. Weź również pod uwagę na kursy pierwszej pomocy, w puszczy, nawigacji i podstawowego przetrwania. Jeśli nie możesz znaleźć zajęcia, uzyskać kilka dobrych książek referencyjnych, takich jak Outdoor Survival Guide przez Randy Gerke.