grsail.com

5 najlepszych gatunków owoców latem dla Weight Loss

Utrata kilka dodatkowych kilogramów wymaga do handlu swoimi lodów szyszki na letnie owoce. Owoce są naturalnie słodkie. Są one także najbardziej pożywne, najlepszy smak i najmniej kosztowne, gdy zebrany w sezonie. Najlepsze owoce dla utraty wagi są te, które może poczuć pełny bez obciążania Cię o kalorii. Należy spojrzeć na owoce, które zawierają tylko minimalne ilości kalorii na porcję. Owoce utrata wagi powinna być bogata w błonnik, witaminy i minerały, które mogą promować szybszy metabolizm. Poniżej znajduje się lista 5 letnich owoców, które mogą pomóc Ci załadować żywienia i dostać swoje ciało w formie.

1. Truskawki

Truskawki są jednym z must-jeść owoców do utraty wagi. Spakować one znaczne ilości odżywiania się niewielu kalorii. Jedna filiżanka truskawek ma tylko około 50 kalorii, ale masz 3 g błonnika na nich, co stanowi ponad 12% swojego dziennego zapotrzebowania włókien. Wysoka zawartość włókna sprawia, że ​​truskawki dodatkowe napełniania. Mając zaledwie kilka truskawek mogą utrzymać żołądek pełny długo. Truskawki są również doskonałym źródłem witaminy C, kwasu foliowego, potasu i manganu. Te składniki mogą pomóc zwiększyć wszystkie tempo przemiany materii, tak, że organizm staje się bardziej efektywne w spalanie kalorii.

2. Maliny

Maliny mają jeszcze wyższą zawartość błonnika w porcji niż truskawki. W rzeczywistości, maliny top listy owoców w błonnik w 8 gramów na kubek. Doładowanie swój jogurt lub sałatkę z garścią świeżych malin to świetny sposób, aby tłumić apetyt i zapobiec przejadania się. Maliny są niskokaloryczne. Każdy kubek wielkości służąc tylko przyczynia się około 64 kalorii, a jednocześnie dostarcza znacznej ilości dodatkowego witamina C, witamina K, manganu i szereg innych witamin i minerałów.

3. Pomarańcze

Jedzenie pomarańcza świeżo pobrane, a nie do picia sok pomarańczowy znacznych cięć kalorii z diety. Pomarańcze są słodkie, soczyste i pulchne. Jedzenie owoców trzyma dobrze nawilżona bez dodatkowego cukru. Świeże pomarańcze także Państwu błonnika, która nie występuje w sokach. Każda filiżanka sekcjach pomarańczowych stanowi 85 kalorii z 5 gramów błonnika. Pomarańcze są również nutritiously gęsta. Są one szczególnie bogate w witaminę C, tiaminy i kwasu foliowego, które są wszystkie wielkie wzmacniacze metabolizm.

5 najlepszych gatunków owoców latem dla Weight Loss

4. Papaja

Papai można spożywać na surowo lub gotowane. Są mięsiste z cierpkim smaku słodkiego, a to wspaniały dodatek do jogurtu. Kubek papai ma tylko około 55 kalorii z 3 g błonnika. Papaja jest bogata w witaminy A i C, kwasu foliowego i potasu. Owoc ten ma również papaina, niepowtarzalny naturalny enzym. Enzym ten może przyczynić się szybszy przejazd pokarmu przez jelitach, co sprawia, papaja wielka pomoc do utraty wagi.

5. Cantaloupes

Cyklopi są bardzo sycące. Cupful z melonów ma tylko około 60 kalorii, ale to wystarczy, aby był pełny przez długi czas. Cyklopi są nutritiously gęsta różnych niezbędnych witamin i minerałów, a zwłaszcza witaminy A, C i potasu. Jest również dobrym źródłem błonnika, niacyny, kwasu foliowego, witaminy B6 i choliny, które pomagają utrzymać się spokojny i uniemożliwić stres jedzenia.