grsail.com

5 Grave Wrogowie sylwetkę

5 Grave Wrogowie sylwetkę
Ita € ™ s dość trudno znaleźć kobietę absolutnie zadowolony z jej wyglądu. Zazdrościmy gwiazdy o ich piękno i westchnienie, kiedy patrząc na siebie w lustrze. Chociaż, aby wyglądać dobrze, dona € ™ t mieć idealną figurę. Wszystko czego potrzebujesz to, aby ukryć obszary ciała dona € ™ t jak i podkreślić swoje zalety. Nikt nie jest doskonały, dlatego wystarczy wyciągnąć othersâ uwagę € ™ z dala od swoich wad, przy wyborze ubrań. Istnieje pięć poważne wrogów, że może zniszczyć nawet najlepiej patrząc postać. Tak, dona € ™ t niech popsuć sposób spojrzeć.

Źle Bra

Bluzka nigdy nie będzie wyglądać dobrze na ciebie, jeśli nosić biustonosz, który jest zbyt ciasne lub zbyt luźne. Biustonosz, że jest zbyt kobieca, z dużą ilością koronek, lub uszczelek podnoszących poziom głośności może być widoczne podczas noszenia pod lekkiego materiału. Biustonosz ma wspierać piersi dobrze i dopasować ich rozmiar idealnie. Nawiasem mówiąc, lepiej jest nosić pastelowych kolorach, a nawet czarny biustonosz.

Zbyt wysoki dekolt

Gdy linia szyi jest zbyt wysoka, cała górna część ciała wygląda stumpy. V-szyje i obroże stojące wyglądać dobrze na większości ludzi. Nie wahaj się spróbować czegoś nowego i szukać dekoltem, który Ci odpowiada najbardziej.

Nieodpowiednie Belt

Źle dobrane szerokość taśmy może talii i biodra wyglądają szerszy następnie są w rzeczywistości. Aby wyglądać szczuplejsze wybrać szerszy pas. Ale zauważ, że szeroki pas nie robi € ™ t dobrze wyglądają na ludzi z krótkim górnej części ciała.

Złe buty

Buty powinny pasować do stroju. Unikaj butów, które są zbyt masywne lub zbyt otwarta. Należy zachować ostrożność przy wyborze sandały z kostki tie-up, a także, jak w przypadku większości kobiet te, aby ich cieląt większe.

Krótkie Spodnie

Zbyt krótkie spodnie są najlepszym sposobem, aby nogi wyglądają krótszy. Najlepiej jest mieć spodnie lekko obejmujące buty.