grsail.com

5 Działania korzystające z Stepper ćwiczenia

Stepper ćwiczenia to świetny sposób, aby schudnąć i zadbać o formę. Możesz dodać go do planu ćwiczeń do tonu i wzmocnienia mięśni w dolnej części ciała. Oryginalny ćwiczenia krokowy zaczął jako krok aerobiku. To było proste w konstrukcji, łatwy w obsłudze i wygodny. Obecnie istnieje steppery, aby pasowały do ​​każdej potrzebie. Większość z nich jest przenośny i łatwo odłożyć po ich użyciu. Niektóre steppery są skomputeryzowane, podczas gdy inne są duże i zajmują miejsce. Jeśli myślisz o dodanie zabawa rutynowych treningu, to za te pięć czynności przy użyciu stepper do ćwiczeń:

1. Aerobik

Aerobik to zawsze dobry sposób na utratę kilogramów. Dodawanie aerobik krok w dowolnym układu krążenia rutyny jest zarówno korzystne dla zdrowia i zabawy. Aerobik jest zaprojektowany, aby pomóc Ci stać się zdrowe serce, gdy się w kształt. Krok rutynowa zwiększa wytrzymałość organizmu. Możesz również dźwięk nogi, uda i pośladki za pomocą stepper do ćwiczeń. Rozważyć połączenie w zajęciach aerobiku w swojej siłowni. Niektóre klasy używać steppery w ich rutyny.

2. Wagi ręczne

Wagi ręczne zwiększyć napięcie mięśni w biceps i triceps. Można włączyć każdy rodzaj ćwiczeń krokowymi do ciała, aby uzyskać wszystko nad treningu. Ten rodzaj ćwiczeń znajdują się także siły i wytrzymałości. Masz tendencję do cięższej pracy, gdy masz ciężarów w Twoich rękach. Pamiętaj, aby używać małych ciężarów ręcznie, aby zminimalizować obrażenia.

3. treningu interwałowego

Trening interwałowy wymaga użycia kilka ćwiczeń lub sprzęt, aby przyspieszyć i obniżyć tętno. Jest to dobre działanie robić podczas korzystania z stepper do ćwiczeń. Każdy rodzaj stepper jest idealnym miejscem dla tego szkolenia. Możesz spędzić 15 minut na rowerze, 10 minut na bieżni i kolejne 15 minut na stepper. Spalić więcej kalorii i tłuszczu, zwiększając swoje serca. Po każdym użyciu stepper, tętno spada. Krokowy ma poziom intensywności niższy niż rowerze lub bieżni. Po zakończeniu czasu na stepper, przyspieszenie akcji serca z rowerem lub bieżni.

4. Twist

Twist stepper szybko staje się popularnym sposobem na utratę centymetrów wokół talii. Tego typu stepper wykorzystuje ruch skręcający wzmocnienia, tonów i spalania tłuszczu w brzuch. You ton i szczupła cała dolna część ciała od pasa w dół. Niektóre ćwiczenia przychodzą skręt steppery z zespołami oporu. Te dodać korzyści tonowanie ręce, jak również.

5. Stabilność Ball

Piłka stabilność jest świetny sposób, aby zwiększyć siłę brzucha i ramion. Zawsze, gdy używasz krok aerobik ćwiczenia, można dodać piłkę stabilności w rutynę. Korzyści z niewielkim wpływie układu krążenia ćwiczeń i stabilności piłkę pomaga wzmocnić całe ciało.

Stepper ćwiczenia jest popularnym sposobem niski wpływ dostać się do dobrej kondycji. Mniejsze steppery są idealne na ograniczonej przestrzeni i wykonywania pracy. Większe steppery są bardziej zaawansowane i wspaniałe dodatki do każdej siłowni.