grsail.com

5 błędy włosów Making You Look Starsze

Nasze własne włosy mogą nas zdradzić i dać nam starszy wygląd, jeśli nie będziemy ostrożni, a ita € ™ s nie tylko siwienie. Oto kilka porad od ekspertów na temat jak uniknąć włosy co oznacza więcej lat niż ty opieki.

5 błędy włosów Making You Look Starsze

1. Wszystkie jeden długości fryzury w stylu starzenie się

Gdy masz włosy w warstwach, porusza się łatwiej i na pewno tworzy bardziej młodzieńczy wrażenie. Dolna połowa włosów traci, że dodatkowy ciężar, że nie robi € ™ t niech się swobodnie kołysać. Ponadto blunter krawędzie przejść do potrącenia zmarszczek twarzy, podczas gdy warstwy dokonać twarz wygląda bardziej płynne. Również boczne przetoczyła grzywka może stworzyć efekt zaokrąglony z wyraźniejsze kości policzkowe, to wskazówka od NYC stylista Eva Scrivo który daje dobre rady w swojej książce Ewa Scrivo na Beauty: narzędzi, technik i Insider Wiedza każda kobieta musi mieć Ją Najpiękniejsze, Pewność samodzielne.

5 błędy włosów Making You Look Starsze

2. Nadużywanie produktów do stylizacji mogą wytwarzać efekt starzenia

Im więcej produktów używać do dając włosy pełniejsze wyglądają bardziej prawdopodobne będzie zepsuć ogólny efekt, ostrzega Scrivo. Jak można osiągnąć poprzez zastosowanie windy włosów żel, piankę i sprayu, można również uzyskać połysk ciemniejszy i sztywność. Jeśli twoje włosy są dobrze warstwami i dolna porusza się dobrze, możesz zrobić to wyglądają pełniej przez trochę z lekkiego musu i jakiegoś silikonowego serum do połysku, gdy włosy ma suche.

5 błędy włosów Making You Look Starsze

3. Być może z wiekiem czysto blond

Skóra jest w stanie stracić kolor, jak dostać się w latach, cera zaczyna wyglądać chłodniej, a blond włosy idzie do podkreślenia ogólnej bladość. Innym specjalistą Nowy Jork, Lisa Chiccine, wzywa do rezygnacji z platyny, że będzie zbyt szary i dać skórze ziemisty odcień, i pójść na ciemniejszy kolor z jasnymi nici. Spróbuj podkreśla bliżej miodu i zobaczyć, czy cieplej ogólny efekt, że będziesz wyglądać młodziej.

5 błędy włosów Making You Look Starsze

4. końce są suche i przepalone zabrać młodość

Z biegiem lat, włosy dostaje mało pigmentu i staje się suszarka, tak ita € ™ s do Ciebie, aby umieścić w pewnym wysiłkiem, aby wyglądać błyszczące i gładkie (innymi słowy, młody). Masz to przycięte często dostać postrzępiony kończy się, głęboki na warunkujących przechodzą co tydzień i staraj się nie używać szamponu zbyt wiele, nie codziennie.

5 błędy włosów Making You Look Starsze

5. Zbyt ciemne włosy sprawia, że ​​wygląda starzej

Gdy jest zbyt ciemno i stałe, może to zrobić linie, cienie i worki na twarzy wyróżniają się jaśniej. Następnie, czasami bardzo ciemne włosy nie robi € ™ t naturalny wygląd, i sprawiedliwe cerę kobiet może pojawić się przerzedzenia. Starsze kobiety będzie dobrze podkreślają czarne włosy wokół twarzy i na górze, aby pozwolić jej połączenie z twarzy i uniknąć wygląd WIG-podobne. Jak ominąć 30, mówi Chiccine, farbować lżejsze ciemne włosy niż wcześniej na mellower i dużo bardziej pochlebne wygląd.

5 błędy włosów Making You Look Starsze