grsail.com

5 alternatywnych zastosowań lakieru do włosów

Czy wiesz, że lakier do włosów może być również stosowany w innych przypadkach, z wyjątkiem tych bezpośrednio ukierunkowane na co włosy piękne. Oto kilka pomysłów na alternatywne wykorzystanie lakieru do włosów.

5 alternatywnych zastosowań lakieru do włosów

1. Dekoracje dżinsy z Hair Spray

Jeśli masz lakier do włosów z brokatem w ręku, nie spiesz się, aby pozbyć się go po spryskaniu tylko włosy. Może być używany do dekoracji ... dżinsy.

2. Lakier do włosów Na rajstop

Jeśli rozpylać na swoich nowych rajstop, będą one znacznie dłużej, a pierwsze ciągnie pojawią się znacznie później.

3. Lakier do włosów dla Zapisywanie płótnie

Przezroczysty lakier jest odpowiedni do mocowania plandeki, kiedy jest on wtryskiwany z odległości jednego metra. Ponadto, sprawi, że malowanie trochę ciemniejsze.

4. Lakier do włosów jako narzędzie samoobrony

Twój lakier do włosów może się przydać, jeśli chcesz wrócić do domu sama. Jeśli ty lub kryminalne ataki wymaga torebkę, spray produkt kosmetyczny w jego oczy i uruchomić w miarę możliwości.

Livehack 5. rolnicze

Ten egzotyczny sposób jest mało prawdopodobne, aby być przydatne, z wyjątkiem do celów edukacyjnych. Faktem jest, że rolnicy szwajcarscy używać lakieru do włosów na swoich krów przed ich sprzedażą. Pojawienie krowiego umożliwia zaradni rolników do sprzedaży swoich zwierząt w wyższej cenie.

Zapraszam do eksperymentowania, a może znajdziesz inne niezwykłe sposoby wykorzystania tego bardzo często produkt do włosów.