grsail.com

40th Birthday Party Pomysły

40th Birthday Party Pomysły


Jeśli ty lub ukochanej osoby jest obrót duży cztery zera, trzeba jakieś specjalne 40-sza urodzinowe pomysły do ​​świętowania. Oprócz znaków stoczni i papieru krepa stylu, istnieje wiele pomysłów, które włączają się obrócić w coś niezapomniane uroczystości.

Jak Rzuć 40th Birthday Party

Organizowanie swojej ukochanej 40. urodziny bash, wykonując następujące kroki.

Ustawianie daty i czasu

Wychodząc z datą partii 40-letniego jest trochę inny niż ustawienie czasu na imprezie dla dzieci. W tym czasie dorośli w wieku 40, mają intensywny tryb życia i harmonogramy pracy, które mogą być związane z hobby i żonglerka, działania, i rodzinę. Dlatego znalezienie datę i czas, w którym każdy może uczestniczyć może być trudne. Niektóre ogólne wskazówki czasowe obejmują:

 • W soboty może być najlepsze dla wielu dorosłych na imprezę wieczorem. Wielu dorosłych ma wolne weekendy, więc będą mieli całą niedziela, aby odzyskać od późnej nocy.
 • Jeśli rzucanie popołudniową imprezę, za niedzielne popołudnia, kiedy dzieci są mniej prawdopodobne, że imprezy sportowe i inne atrakcje.
 • Unikaj dni tygodnia, które wydają się być wypełnione pracą i życiem rodzinnym wydarzeń.

Ustaw budżet

Budżet będzie ustalić wszystko z jak wielu ludzi zaprosić do rodzajów żywności i napojów będzie służyć. Jednakże, nie rozpaczaj. Nawet jeśli Twój budżet jest mały, możesz rzucić tani partię, która jest dużo zabawy.

Zaplanuj swoją listę gości

Planowanie listę gości może czuć się trochę trudne. Czasem trudno jest wiedzieć, kto i gdzie zaprosić narysować linię z gośćmi.

 1. Zacznij od określenia, ilu gości budżet pozwoli.
 2. Następnie zrób listę gości honorowych na przyjaciół, rodziny i współpracowników, że może chcesz zaprosić. Śmiało i listy wszystkich można myśleć tutaj.
 3. Jeśli to nie jest impreza niespodzianka, poproś gościa honorowego, którego on chciałby zaproszony na imprezę i dodać te osoby do listy, jeśli nie są już na nim.
 4. Pare dół listy, dając pierwszeństwo gość wyborów honoru za, jak i jego lub jej najbliżsi przyjaciele, rodzina i współpracownicy.

Niektóre dodatkowe rzeczy do rozważenia podczas planowania listę gości obejmują:

 • Czy ta osoba dorosła, czy będzie to impreza rodzinna, która obejmuje dzieci, jak również? Gościem honorowym może chcą w tym dzieci, jeśli on / ona ma rodzinę; Jednakże, może to być dobry pretekst, aby mieć tylko dla dorosłych strony, zbyt. Wyjazd z Uhonorowany aby dowiedzieć się swoją wolą.
 • Czy strona jest formalna strona z początku i końca, czy będzie to dom otwarty? Dom otwarty zwykle nadaje się do dłuższej listy gości, jak ludzie przychodzą i odchodzą w przestrzeni.
 • Jak dużo miejsca jest dostępna w miejscu? Gość Rozmiar lista jest miejscem zależne.
 • Jeśli rzucanie kolacji, tylko zaprosić ilość osób można zmieścić wokół stołu w jadalni.
 • Wybierz dobrą mieszankę ludzi. Postaraj się, że wszyscy ci zaprosić będą wiedzieć i dogadać się z co najmniej dwóch lub trzech innych osób uczestniczących w imprezie.

Wybierz lokalizację

Gdy wiesz, rozmiar listy gości i budżetu, można zaplanować miejsce. To może być tak proste, jak w domu lub podwórku, lub może to być gdzieś indziej. Przykłady wielkich klubów 40th birthday party to:

 • Prywatny pokój w lokalnej restauracji lub tawernie
 • Piknik miejscowym parku (jeśli jest to sprawa rodzinna)
 • Prywatny w miejscowym hotelu lub muzeum
 • Party Bus

Miejsce musi mieć dużo miejsca dla ludzi, aby siedzieć i stać ponieważ nawigacja partii. Jeśli na boisko w miejsce inne niż w domu, ważne jest, można zadzwonić do przodu i zarezerwować miejsca przed zaprosić swoich gości.

Zaplanuj swój temat i wystrój

40th Birthday Party Pomysły

Temat i wystrój na 40-cia urodziny może wahać się od prostego koktajlu bez ozdób do pełni wrażeń partii. Bez względu na to, co motyw skończyć się wybierze, można zaplanować, co następuje:

 • Grając w gry 40th Birthday Party
 • Oferując sprzyja partii 40. urodziny
 • Mając goście przynoszą gag prezenty

Jeśli Twój temat ma żadnych wymagań swoich gości, takich jak doprowadzenie gag prezenty lub sobie cały czarny, należy wskazać, że na zaproszenie.

Wyślij zaproszenia

Party planiści mają wiele opcji dla zapraszając gości:

 • Zaproszenia i zabawy online
 • Evites
 • Rozmowy telefoniczne
 • Wstępnie wykonane zaproszenia firm
 • Domowe zaproszenia

Wiele z powyższych opcji pozwala tworzyć własne sformułowania zaproszeń. Pamiętaj, aby podać wszystkie istotne informacje, w tym data, godzina, miejsce, tanie noclegi, gdzie goście powinni RSVP, i to, co goście powinny przynieść, jeśli w ogóle.

Zaplanuj menu

40th Birthday Party Pomysły

Budżet, temat i lista gości będzie określić menu. Niektóre opcje do rozważenia to:

 • Zaprojektuj 40-cie tort urodzinowy.
 • Jeśli obsługujących koktajle, również co najmniej jeden koktajl bezalkoholowy dostępne dla osób, które nie zdecydują się wchłonąć.
 • Jeśli obsługujących wina, planujemy mieć wystarczająco dużo wina dla każdego w swojej partii.
 • Wraz z ciasta, planujesz mieć talerze firm, przekąski lub kanapki, i obliczyć, ile żywności trzeba do listy gości.
 • Jeśli planujesz kolacji, planujemy kilka kursów, takich jak przekąski, sałatki lub zupy, dania głównego i deseru, a także napoje dla każdego kursu.

Pień 40-cie Birthday Party Pomysły

Wymyślanie kreatywnych tematu sprawia, że ​​planuje przyjęcie proste. Temat ten może być stosowany z zaproszeniem na torcie i krawat wszystko razem.

Nad Hill

40th Birthday Party Pomysły

Podczas 40 co roku dostaje młodszy, większość ludzi nadal uważa 40 wieku, kiedy uderzył w szczyt wzgórza i zacznij pozycji w dół na drugą stronę. Tak, "na górce" strona jest tradycyjny, ale to może być plus. Każdy będzie wiedział, czego się spodziewać.

 • Czarny wystrój i naczynia, może karawan-jazdy do restauracji, nagrobek na podwórku, a gry, takie jak "Teraz, że jesteś 40, nie można ...." są idealne dla tego Okrągłe urodziny.
 • Podawać kombinację bzdurny żywności, takich jak ziemniaki puree lub żywności dla niemowląt i czarnego lub ciemnego żywności, takich jak czarne oliwki, lukrecji, sok z suszonych śliwek, czerwone winogrona, ciasteczka, i tak dalej.

To jest twoje życie

Nostalgiczne retrospektywy zawsze zabawa jako idei partii, a 40 jest dobry moment, aby spojrzeć wstecz i zobaczyć, co ktoś zrobił w całym jego życiu. Plany nie musi być skomplikowane.

 • Dodać prosty wystrój. Wyciągnij zdjęcia z tak daleko, jak można iść i gromadzić trofea i nagrody na nanoszone stole za bufecie.
 • Przez wiele śmiechu, zachęcają gości przyjść ubrany tak, jakby były w osobie urodziny w szkole lub klasie college'u. Jeśli to możliwe, zaprosić starego nauczyciela i mentora jako drugi "gość specjalny".
 • Jeśli można uzyskać dwa lub trzy znaczące osoby z życia Uhonorowany, w scenie prawdziwy "This Is Your Life" retrospektywne.
 • Jeśli nie było restauracji, że człowiek i jego przyjaciele używany do często w szkole średniej, a nawet żywności, które zwykł kochać, można służyć tych rodzajów żywności na imprezie. Jeśli restauracja jest nadal w biznesie, można wnieść go prosto stamtąd.

Cztery Dekady Party

Świat zmienia się wiele w czterech dekad. To zajmuje trochę (ale tylko trochę) badania i jest zabawa rodzaj retrospektywnej partii pomysłu na 40. urodziny. Masz dekoracje podzielone przez dziesięć lat, z jedzeniem i wystroju wybranego do reprezentowania, co było popularne w każdej dekadzie. Konkretne pomysły to:

 • Żywność w 1950 roku często zawarte żelatyny sałatka na awokado zielonych płytek. Do reprezentowania latach 60., służyć żywności na szalonych bielizny stołowej.
 • W wielu miejscach na całym pokoju, lub na różnych tabel, mają kolaże różnych elementów, które były nowe w tej dekadzie. W rzeczywistości, istnieje wiele ludzi, którzy byli świadkami narodzin komputera osobistego, dysk CD, DVD, SUV, i kilka innych wynalazków, które są powszechne, a nawet przestarzałe teraz.
 • Zagraj w popularną muzykę od czterech dekad w trakcie trwania imprezy.

Loteria wyłączyć niektóre retro ozdoby i dać pieniądze na urodziny chłopca lub dziewczynki; inaczej, rozdawać je jako nagrody w grze.

Tajemnica morderstwa Party

Niektóre z najlepszych 40th Birthday Celebration pomysły wymagają szerszego planowania. Strona morderstwo może zapewnić niezapomniane interaktywny wieczór dla gości, jak wziąć udział w śledztwie, wspomaganą przez przyjaciół i członków rodziny grających role podejrzanych. Zabójstwo zestawy gotowych mystery są dostępne, lub można utworzyć niestandardowy skrypt na to wydarzenie. 40th scenariusz urodzin być może ustawić "ofiarą", jak wiek 39 lub młodzieży.

Możesz albo służyć kolację sit-down lub mają asortyment obfite przekąski dla gości jeść w miarę postępu tajemnicą.

Uplifting tematy

40th Birthday Party Pomysły

Pozytywne i budujące tematem może być doskonałą alternatywą dla typowych "Och nie, to Big 4-0" klimat. Zastanów się jeden z tych uplifting pomysłów:

 • "Party Continues" podkreśla fakt, że najlepsze jest jeszcze przed nami.
 • "Dzięki za wspomnienia" umożliwia gościom udostępniać swoje ulubione razy z urodziny chłopca lub dziewczynki.
 • Hollywood lub związane z tematem filmu pozwala dać gościem honorowym na czerwony dywan leczenia.

Podróże tematyczne 40. urodziny Pomysły

Przy podróży jest świetny pomysł na 40-cia urodziny. Czy pobyt blisko lub daleko, to z pewnością będzie zabawa wycieczka dla mężczyzny lub kobiety urodziny.

Miejsca, poszliśmy

Rozejrzyj się, może w limuzynie, z miejsc, które osoba urodziny używanych do częstych podróży 40th jako urodzinowej partii pomysł. Wizyta w domu z dzieciństwa, z szkół podstawowych i średnich, "babci" i żadnych specjalnych teatry czy parki. Zakończyć wycieczkę w ulubionej restauracji na obiad i kawiarnią deserów.

Podczas trasy potrzebne są bardzo mało dekoracje. W restauracji, notatnik lub małe zdjęcia rozmieszczenie życiu człowieka urodzin w ciągu roku sprawia, że ​​miło ekran powitalny.

Podróż Niespodzianka

Dowiedz się gdzieś, że osoba urodziny zawsze chciał odwiedzić, i zebrać jak najwięcej znajomych, jak to możliwe na specjalne niespodzianka partii. Jeśli ty lub twój przyjaciel ma listę wiadro z miejsca lub dwóch wymienionych, starać imprezę do jednego z tych miejsc. Jeżeli osoba urodziny już się gdzieś specjalnego z okazji jego 40. urodzin, ale nie planuje mieć tam przyjęcie, wynająć salę bankietową lub innego miejsca, aby pomieścić liczbę gości i ma jego partner podróży uzyskać go tam w odpowiednim czasie na imprezę niespodziankę.

40th Birthday Party Pomysły

Jeśli miejsce osoba chce iść jest zbyt daleko dla gości do podróży lub jeśli jest zbyt egzotyczne dla dobra niespodzianka partii miejsce, a następnie odtworzyć miejsce w lokalnej sali bankietowej. Mając wystarczająco dużo czasu i odpowiednich ludzi, można stworzyć niemal wszystko na niewielką skalę. Udekoruj jak najwięcej tak, że niemal czuje się tak, jakby wszyscy wprowadzania obcego ustawienia regionalne, jak tylko przejść przez drzwi. Czy istnieją specjalne jedzenie serwowane w miejscu snów urodziny dziewczyny? Sprawdź, czy możesz znaleźć kogoś, aby go dla Ciebie i próbuje go odtworzyć samodzielnie.

40 Czy Zabawa

Wystarczy trochę myślenia i planowania, można zrobić 40-gie partię, która jest zabawa, niezapomniane, i wszystko, ale typowe. Turning 40 szeregi tam z włączeniem 16 lub 21, jeśli chodzi o tradycyjne sposoby świętowania; tylko pamiętaj, aby dodać nietradycyjne zakręty, aby to istotne dla osoby, która nic nie obchodzi. Ona mieszkała życie pełne doświadczeń i miłości, i jest tam wiele dodatkowych marzeń będzie chciała spełnić w ciągu najbliższych kilku lat, więc jest mnóstwo materiału do pracy z. Uwolnij swoją wyobraźnię i niech zacznie impreza!