grsail.com

4 ważnych składników odżywczych, Twoja dieta może być brak

Nawet jeśli staramy się jak najlepiej jeść zdrowo, ita € ™ s łatwo przegapić niektórych ważnych składników odżywczych w posiłkach. Biorąc pod uwagę ilości witamin i składników odżywczych, dieta może być brakuje, ita € ™ s łatwo dostosować swoją dietę, aby je dołączyć.

1. Wapń

Mimo, że większość ludzi pije dużo mleka, jak dzieci, ita € ™ sa zwyczaj może być uprawiana z jak stał dorosłych. W rezultacie, wielu dorosłych nie mają wystarczającej ilości wapnia w diecie. W rzeczywistości, średnia Ameryki adult traci 400 mg wapnia dziennie! To dlatego, że organizm potrzebuje pewnego poziomu wapnia we krwi, aby zachować zdrowie. Gdy spadnie poniżej dopuszczalnego poziomu, krwi pożycza je od kości. Wapniowych przyczynia się do wytrzymałości kości i zębów i gęstości. Trzyma cię od wystąpienia problemów kości osteoporozy i osteopenii jak. Jeśli chcesz zawierać więcej wapnia w diecie, ita € ™ s łatwo dostać się z mleka, witamin i gryzaków wapnia.

2. Omega-3 kwasy tłuszczowe

Możesz myśleć, że dodawanie tłuszczu do diety jest katastrofa utrata masy ciała, ale kwasy tłuszczowe omega-3 odgrywają dużą rolę w utrzymaniu zdrowego ciała. Przyczyniać się do wzrostu i mają szereg korzyści dla zdrowia. Omega-3, kwasy tłuszczowe odgrywają istotną rolę w zapobieganiu raka, co pomaga spowolnić wzrost nowotworu. Ponadto pomagają zredukować występowanie i ciężkość choroby sercowo-naczyniowej. Badania pokazują, że osoby, które zużywa tyle kwasy tłuszczowe omega-3 są znacznie niższe ryzyko śmierci z powodu chorób układu krążenia. Aby dodać więcej omega-3 kwasów tłuszczowych w diecie, należy rozważyć jeść tłuste ryby, takie jak tuńczyk i łosoś. Są one również w lniane, orzechy włoskie, pekan i suplementów oleju rybnego.

3. Witamina C

Witamina C jest niezbędne witaminy w diecie. USDA zaleca, 75 mg dziennie dla kobiet i 90 mg witaminy C dziennie dla mężczyzn. Witamina pomaga w funkcjonowaniu układu odpornościowego i działa jako przeciwutleniacz. Inną zaletą jest jego stosowanie jako naturalny przeciwhistaminowym. Witamina C znajduje się w wielu roślin, owoców i warzyw. Jego niedobór w większości osób może być związane z brakiem owoców i warzyw, które ludzie jedzenia. Aby uzyskać więcej witaminy C w diecie, zwiększyć spożycie prawie każdego owocu lub warzywa. Niektóre z najlepszych źródeł są papaja, truskawki, papryka i pietruszka.

4. Kwas foliowy

Kwas foliowy, witaminy z grupy B, jest składnikiem odżywczym się głównie w roślinach strączkowych, warzywach liściastych i niektórych owoców. Jest również wyposażony w postaci suplementu, znany jako kwas foliowy. Amerykańskie Towarzystwo Dietetyczne zaleca dorośli się 400 mcg tego składnika na co dzień, jednak z powodu niskiej konsumpcji owoców i warzyw, wielu dorosłych dona € ™ t spełniają ten wymóg. Kwasu foliowego jest szczególnie korzystne dla kobiet w ciąży, ponieważ zmniejsza to ryzyko wielu poważnych wad wrodzonych. Kwas foliowy zmniejsza też ryzyko chorób serca.

Dodawanie tych składników odżywczych w diecie może poprawić ogólny stan zdrowia i samopoczucie. Korzystanie z dziennika żywności w fitday.com może pomóc zaplanować swoje posiłki i śledzenia żywności w celu zapewnienia, że ​​otrzymujesz wszystkie niezbędne składniki odżywcze potrzebne.