grsail.com

4 sposoby Osoby o ograniczonej sprawności ruchowej może rozpocząć wykonywanie

Ćwiczenia mogą być wykonywane przez prawie każdy, w tym osób o ograniczonej sprawności ruchowej. W rzeczywistości, tych, którzy cierpią z powodu problemów ze stawami, problemy wagi, urazu lub choroby znajdzie wielkie korzyści w wykonywaniu regularnej aktywności fizycznej.

Zadanie to nie tylko pomaga kontrolować masę i wzmacnia mięśni, ale zmniejsza ryzyko rozmaitych chorób, zwiększa energię, wzmacnia kości wydłuża żywotność, polepsza samopoczucie, życie seksualne, snu i mogą nawet zapobiegać lub zarządzania uzależnień - czy się do leków, żywności, czy cokolwiek innego.

Przy odrobinie kreatywności i poświęcenia, aktywność fizyczna może stać się częścią czyjegoś życia.

4 sposoby Osoby o ograniczonej sprawności ruchowej może rozpocząć wykonywanie

1. Basen / Woda Aerobik / Woda Jogging

Według Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorób, ruch na bazie wody polepsza się zdrowie osób z reumatoidalnym zapaleniem stawów, poprawia wykorzystanie dotkniętych stawów, zmniejszenie bólu i zapalenia kości i stawów. Dodatkowo, wykonujących w wodzie wykazano poprawę zdrowia psychicznego poprawę nastroju i zmniejszenie lęku i depresji.

Sprawdź, co się z lokalnym basen, wiosna, lub jeziora mają do zaoferowania - nie mają pasy biodrowe, aerobik wodny, wydarzenia, czy tylko trochę wolnego miejsca, aby zrobić własne rzeczy? Jeśli chcesz zrobić na bazie wody ćwiczeń cały rok, poszukaj centrum wspólnoty lub siłownię z krytym basenem.

2. Joga / Pilates

Joga i Pilates w celu wzmocnienia pracy i wydłużyć wszystkich głównych grup mięśni w organizmie. Te ćwiczenia są doskonałe w poprawę elastyczności, siły mięśni i postawy; większej koordynacji i równowagi; zwiększona wytrzymałość rdzenia; i pokonywanie stresu i relaks.
Studio jogi i pilates można znaleźć w prawie każdym mieście. Te studia zazwyczaj oferują różne rodzaje i poziomy do potrzeb prawie wszystkich potrzeb. Jeśli mieszkasz na odludziu lub wolą treningu w domu, DVD i członkostwa internetowych są również dostępne.

3. Treningi krzesło

Dla niektórych jest to jedyny siedzi wygodne stanowisko do wykonywania działalności. Różne ćwiczenia można wykonać siedząc w fotelu, takich jak wyciągi nóg, krzesło boks, podnoszenie ciężarów, lub przy użyciu pasma oporu. Istnieją również płyty DVD dostępne są specjalnie wykonane do ćwiczeń krzesełkowych.

4. Physical Therapy

Fizjoterapia jest jak osobisty trener. Opcja ta może być kosztowne, niektóre firmy ubezpieczeniowe będą płacić za to. Nawet tylko jeden lub dwa spotkania z fizjoterapeuta może zapewnić profesjonalną i indywidualną wskazówek, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele zdrowotne.