grsail.com

4 sposoby, aby jeść zdrowo w okresie wakacyjnym

Wakacje to czas, aby zebrać się z rodziną i przyjaciółmi, aby świętować. Lepiej lub gorzej, z obchodów jest jedzenie. Jeśli pracujemy bardzo ciężko na zdrowe jedzenie, zmniejszenie masy ciała, lub utrzymania masy ciała, może być to trudny czas dla Ciebie. Ostatnią rzeczą, jakiej chcemy zrobić jest nadmiernie oddają się wszystkim pyszne jedzenie, które nas otacza w okresie wakacyjnym. Jakie są pewne rzeczy, które możesz zrobić, aby uniknąć nadmiernego jedzenia i sabotowanie wszystkie ciężkiej pracy?

Przygotuj się przed imprezą

Jednym z największych błędów można zrobić przed wyjazdem na imprezę jest pominąć posiłku lub przyjazd głodny. Przez jedzenie światło, zdrowe przekąski przed opuszczeniem własnego domu, można ustawić się do lepszego choices.Try niskotłuszczowy jogurt, świeże owoce, lub małą miskę Pełnoziarniste z odtłuszczonym mlekiem.

Przynieś zdrowy wypoczynek Żywność

Jeśli jesteś gospodarzem partii, masz kontrolę składników, które są dodawane do ulubionych przepisów urlop - ale jako gość, to nie jest tak łatwe. Jednak tylko dlatego, że jesteś gościem, nie oznacza, że ​​nie może zaoferować przynieść zdrowe, niskotłuszczowe danie, aby dodać do zaznaczenia. Większość gospodarze przywitają dodatkową antenę, a goście mogą cieszyć się posiadaniem zdrowsze możliwość wyboru. Rozważmy proste danie jak palonych ziaren smyczkowych, lub jeśli oferta przynieść deser, za ciasto z dyni bez skórki lub pieczonych jabłek.

Bądź Pamiętając W Stronę

Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić, to przypomnieć sobie, co jest o uroczystości. Twój umysł powinien koncentrować się na ciesząc się razem z rodziną i przyjaciółmi. Podczas posiłku, wypełnić swój talerz się głównie z warzyw. Staraj się nie nadmiernie Zanurz, ale nie powinien poczuć się jak unikać jakiegokolwiek elementu. Wybierz elementy, które są twoje ulubione w mniejszych porcjach, i jeść powoli delektować się każdym kęsem.

Należy unikać picia napojów, które są bogate w cukier i kalorii, a przynajmniej ograniczyć spożycie na jednego drinka. Alkohol dodaje dodatkowe niepożądane kalorii, a jeśli jest zbyt duża zużyciu obniża oporów, co może prowadzić do objadania się. Spróbuj spożywania wody z cytryny lub limonki, mleka odtłuszczonego, lub diety / bezcukrowych napojów.

4 sposoby, aby jeść zdrowo w okresie wakacyjnym
Jeden świetny sposób, aby uniknąć podjadania całej partii jest plan działań do udziału w zabawy z innymi gośćmi, takimi jak gry lub podejmowaniu rzemiosła. Jeśli jest to możliwe, ustawić się w turnieju z systemu gier, która jest interaktywna. Jest to świetny sposób, aby spalić trochę kalorii i uniknąć bufet z przekąskami siedzi na blacie lub stole.

Keep Moving

O tej porze roku powinny być przyjemne. Jednak trzeba mieć aktywne fizycznie, może teraz bardziej niż kiedykolwiek. Aktywność fizyczna zmniejsza stres i daje nam więcej energii. Spróbuj montażu w treningu przed imprezą, ponieważ częściej niż nie, będziesz zmęczony wszystko obchodzi później. Podczas imprezy, idź na energiczny spacer z niektórych innych gości, lub, jeśli są dzieci wokół, wrzucić piłkę na zewnątrz. To może dać przypływ energii i szansę dogonić.

Jeśli lubisz udział w wyścigach, zaloguj się aż do sezonowej 5K biegu / chodu lub innego zdarzenia fitness, które będzie Cię skoncentrowany i zmotywowany, aby pozostać aktywni.

Pamiętaj: Wakacje to dla świętuje z rodziną i przyjaciółmi. Jeśli musisz wydać jeden, dwa lub nawet trzy dni w okresie wakacyjnym, to naprawdę nie zrujnuje wszystkie ciężkiej pracy. To zajmuje dodatkowe 500 kalorii dziennie, lub 3500 kalorii tygodniowo, aby uzyskać funta. Wszystkie dodatkowe podjadanie może naprawdę dodać, ale łatwo można przegapić wszystkie smakołyki w biurze i zachować gadżety z własnego domu. Jeśli to zrobisz, możesz czuć się dobrze pozwalając sobie cieszyć żywności czekamy na każdy rok.