grsail.com

4 ślubne Alternatywy ewidencja

4 ślubne Alternatywy ewidencja
Byłem dość stare, kiedy wyszłam za mąż. Byłem starożytny 37. Tak, to był mój pierwszy ślub. Tak, miałem karierę i tak, miałem mnóstwo rzeczy. My teraz mąż i żona-być ożenił kiedyś ale też zgromadził wiele rzeczy na przestrzeni lat.

Co to oznacza?

Ostatnią rzeczą, potrzebne było rejestru ślub pełen rzeczy. Mieliśmy gospodarstwo domowe rzeczy pochodzących z, no wiesz. Zamiast tego, zdecydowaliśmy się na alternatywę rejestru ślub. Możesz zdecydować się na alternatywę dla tradycyjnych też.

Getting Married Później

Podobnie jak ja, pary czekają na ślub. WEA € ™ re ślub w późniejszym życiu. W większości przypadków, panna młoda i pan młody ma podwójne towary gospodarstwa domowego, których potrzebują. Jeśli jest to Twoja sytuacja też, czy masz już wszystkie elementy, których potrzebujesz, to możesz być poszukiwanie alternatywy też. Oto kilka opcji do rozważenia.

Lekcje gotowania

Chip na zakup lekcje para gotowania w miejscowej szkole kulinarnej. Niektóre lokalne sklepy kuchenne oferują lekcje gotowania. Ita € ™ sa wielkim darem dla par, które kochają gotować razem lub dla tych, którzy potrzebują pomocy w kuchni.

Miesiąc miodowy

Czy goście wkładu do funduszu miesiąc miodowy. (To jest droga ja wziąłem na mój własny ślub.) Dodaj informacje na swojej stronie ślubnej, więc goście mogą udzielić Ci pieniądze w recepcji lub wysłać pieniądze do was Internecie. HoneyFund.com jest strona internetowa, która pozwala na stworzenie rejestru miesiąc miodowy, gdzie goście mogą przyczynić się do funduszu w Internecie.

Meble

Umieść kawałek podpis mebli na layaway w swoim ulubionym sklepie. Goście mogą przyczynić się do spłaty layaway. Gdy utwór jest opłaciło, głowa nad go podnieść lub zamówić je do domu, dzięki czemu można umieścić go na wyświetlaczu.

Przynależność do Klubu miesięczne

Wino miesiąca, ser miesiąca, lub czekolady w miesiącu, to tylko niektóre z opcji, można przejść się tutaj. Członkostwo miesięczne takie jak mięso miesiąca, cygaro miesiąca, i deser miesiąca w ogóle istnieją. Możesz wypełnić swój stojak na wino, wykańczać swoje słodycze, i próbować nowych pokarmów, więc paleta mogą odkrywać nowe smaki.

Go Outside sekretariacie

Jeśli dona € ™ t muszą ręczniki, naczynia, szklanki i inne artykuły gospodarstwa domowego, a następnie porzucić tradycyjne rejestru ślubu. Zamiast tego, zarejestrować się do elementów, które chcesz lub potrzebujesz. Nawet goście raczej przyczynić się do czegoś pożytecznego lub zabawy, a nie uczucie, że muszą trzymać się tradycji.