grsail.com

4 rozciąga się na po Poza Pracą

Po treningu ostatnią rzeczą, prawdopodobnie chcesz zrobić, to spędzić czas rozciągania. Jest to już trudno znaleźć czas, aby dostać się do siłowni lub udać się na metę, więc można pomyśleć, że dodanie 10 minut rozciągania może być po prostu zbyt wiele dla swoich napiętych harmonogramów. Jednak, jak można dowiedzieć się o wszystkich korzyści z rozciągania, może po prostu uważają, że warto wziąć te kilka dodatkowych minut, aby rozciągnąć.

Dlaczego Stretch?

Po prostu biorąc kilka chwil, aby rozciągnąć może zapobiec wielu urazom. Kiedy wykonane prawidłowo, rozciąganie odbywa stawów poprzez pełny zakres ruchu, co może zwiększyć równowagi i koordynacji. Rozciąganie zwiększa elastyczność, co może pomóc uniknąć obrażeń. Jest to spowodowane większą elastyczność mięśni, bardziej szczep może wytrzymać. , Rozciąganie pomaga wreszcie uniknąć napiętych, obolałych i bóle mięśni, które często mogą zarazy można następujące twardy trening.

1 Butterfly Pose

Aby pomóc wyciągnąć bioder i pleców, zacząć od siedzi na ziemi z kolanami się na swojej stronie, każdy kolanach tak, że podkładki nogi dotykają się wzajemnie przed sobą. Korzystanie ręce, obrać siebie klocki z nogami jak z książki. Podczas gdy robisz to, zaangażować pośladki i mięśnie czworogłowe wcisnąć kolana bliżej podłogi. Wreszcie, rozkładana do przodu nad stopami, rozprostować ramiona przed sobą i wyciągnąć swój pępek do kręgosłupa. Powinieneś czuć wydłużenie w kręgosłupie. Rozluźnij ramiona i trwać pięć powolnych oddechów przed powrotem do prostowania w pozycji siedzącej.

# 2 Siedząc szczudłowe

Aby rozciągnąć biodra, ścięgna i ponownie rozpocząć siedząc z nogami wyciągniętymi przed siebie w kształcie V. będzie chcesz mieć stopy około 3 do 4 metrów od siebie. Usiądź wysoki, angażują mięśnie brzucha i złożyć do przodu w talii. Jak to zrobić, przesuń ręce w dół, nogi w kierunku kostek, aż poczujesz napięcie w ścięgna. Sprawował tę funkcję przez około 15 sekund.

# 3 podbicia cieląt

Aby rozciągnąć mięśnie łydek po ciężkim treningu, stań na piłki stóp na podwyższeniu, takich jak etap. Jeśli to konieczne, trzymać bezpieczny obiektu dla równowagi. Podczas wydechu, powoli spadać pięty w kierunku podłogi. Palce będą naturalnie zdjąć platformy w tym samym czasie. Można zrobić to rozciągnięcie jedną nogę w czasie lub razem. Trzymaj odcinek na 20 do 30 sekund.

# 4 Arm Stretch

Jednym ze sposobów, aby wyciągnąć ramiona, ręce i górnej części pleców jest prosta over-the-head odcinek. Usiądź w fotelu i osiągnąć swoje ramiona nad głową palcami przeplotem. Będziemy chcieli, aby rozszerzyć swoje ramiona w pełni i ma dłonie skierowane do sufitu. Wydech i przytrzymaj ten odcinek na 20 sekund. Powinieneś czuć napięcie w ramionach.