grsail.com

4 Jak unikać pierwszoroczniak Piętnastki

Nazwany "Freshman piętnaście", często obawiali się przyrost masy ciała, że ​​wielu pierwszaków kolegium doświadczenie w pierwszym roku z dala od domu jest wspólne, ale całkowicie zapobiec. Te brzydkie piętnaście funtów, które wydają się wkradać się w ciągu tego pierwszego roku szkoły może się zdarzyć każdemu, nawet tych, którzy nigdy nie walczył z ich wagi. Możesz zasilić typowych rozrywek, takich jak zajęcia pozalekcyjne, napiętych harmonogramów, chaotycznych snu, całonocne sesje studyjne, kolację z przyjaciółmi, i na tych nieograniczone jedzenie bufety uniwersyteckich. Pary te czynniki z gigantycznym stosie stresu i masz przepis na przyrost masy ciała.

Jeśli jesteś z dala od domu, w szkole średniej, można zauważyć, Twoje nawyki żywieniowe zmieniły. Już nie ma zakupy rodzic spożywczy lub przygotowywania żywności dla Ciebie, i trudniej utrzymać się na torze z zdrowego odżywiania. Ale to nie jest za późno, aby uniknąć strasznych studentem pierwszego roku piętnaście. Oto kilka prostych porad dla nawet najbardziej ruchliwych studentów:

4 Jak unikać pierwszoroczniak Piętnastki

1. Zawsze należy jeść śniadanie

Badania wykazały, że ludzie, którzy jedzą śniadanie ważą mniej, może dlatego, że nie jesteśmy głodni później w dniu, gdy trudniej jest dokonać mądrych wyborów. Upewnij się, że to trochę chudego białka i błonnika - zarówno będzie Cię spełnione już tak, że nie używasz do automatów między klasami.

2. Pakiet Przekąski

Często studenci powód przyrost wagi jest, bo są tak zajęci i nie są przygotowane ze zdrową przekąskę lub opcji wyżywienia, jeśli strajki głodowe. Uzbrój się zabił zrównoważonych opcji snack trzymać cię między posiłkami. Niektóre opcje obejmują cały przenośne owoców, suszonej wołowiny, sera światła ciąg, w błonnik barów granola, pakiety 100 kalorii, orzechów lub worek 100 kalorii popcorn można łatwo mikrofalowego na terenie kampusu. W swoim pokoju, ukryta paczek owsianych, zupy, krakersy mikrofalówek całe ziarna, masło orzechowe i woreczki z tuńczyka dla szybkich, posiłki o niskiej zamieszania.

Jeśli masz szczęście wystarczy, aby mieć mini-lodówka w swoim akademiku, zapakować go w pełnym pożywne przekąski, w tym jogurt (regularne lub grecki, wystarczy wybrać te z mniej cukru), świeże produkty (myślę o produkcji, która nie wymaga dużo Cięcie - marchewkami, winogrona, itp), ser o niskiej zawartości tłuszczu, ser o niskiej zawartości tłuszczu lub niesłodzone kaczki jabłkowym.

3. Inteligentne Campus jadalna

Istnieje wiele punktów gastronomicznych strategicznie zlokalizowane w całej uczelniach, zazwyczaj oferuje wysokokaloryczne, tłuste potrawy, ale masz inteligentne opcje. Zakres wszystkie swoje wybory, przed podjęciem decyzji. Poszukaj chudego białka (kurczaka lub ryby z grilla, twardo białka jaj, fasola), kolorowe veggies (unikać tych z ciężkim serem lub sosów kremowych), świeże owoce, niskotłuszczowe mleczne (jogurt, twaróg) oraz niekalorycznym napojów. Omijać gigantycznych napoje gazowane i lodem lub mrożonych kaw.

Szukajcie bar sałatkowy, a następnie załadować na warzywa pokrytych chudego białka, jak plastry indyka, pierś kurczaka z grilla, lub ziaren. Bądź ostrożny z sałatek i innych dodatków wysokokalorycznych (ser, grzanki, boczkiem). Wybierz opatrunek lekkie sałatki i to z boku, a nie utonięcie sałatki z nim.

4. Get Moving

Dodatkowo, to punkt, aby kontynuować regularnie ćwiczyć. Zwiedzanie jest dobrym ćwiczeniem, ale pewnie jeszcze trzeba zalogować niektórym pot sesji kilka razy w tygodniu. Wspaniałą rzeczą jest to, że uczestnicząc w większości z nich roztaczają się fantastyczne siłownie i urządzenia do ćwiczeń, często wypełnione najnowszych i najlepszych urządzeń. Wiele z nich oferuje zajęcia bez opłat dla studentów. Zumba, anyone?