grsail.com

4 bardzo skuteczny Palenie Ćwiczenia Fat

Przy tak wielu treningi twierdząc, że spalanie tłuszczu ćwiczenia, to jest trudne do odczytania, które z nich są naprawdę skuteczne. Aby naprawdę spalić tłuszcz, należy połączyć wysoki poziom ćwiczeń cardio z ćwiczeniami miejscu na ściśle określonych obszarach, takich jak ćwiczeń ab i ćwiczeń ud. W ten sposób można poprawić ogólną masę mięśniową chude i osiągnąć pełną sprawność, że dźwięki i wzmacnia wszystkie obszary problemowe.

Fat Burning Ćwiczenie nr 1: Mieszane Cardio Wiertła

Istnieją niezliczone skuteczne ćwiczenia cardio, które pomagają spalić tłuszcz. Sekretem jest wykorzystanie różnorodnych doświadczeń cardio, tak aby używać różnych grup mięśni, a nie nosić swoje ciało na zewnątrz. Przemian cardio co drugi dzień od niskiej intensywności do dużej intensywności, tak aby odżywić organizm i zmniejsza ryzyko kontuzji. Pewnego dnia wybrać się na długi spacer (niskiej intensywności), a potem następnego dnia zajęcia fitness lub po wideo z instrukcją aerobik (o wysokiej intensywności).

Znajdź pewne działania, które lubisz robić tak, że cardio trening jest przyjemny i coś można trzymać. Alternatywne rzeczy, takie jak jazda na rowerze, za pomocą maszyny cardio trening i szybki marsz z ogrodnictwem i przechadzając się rozpocząć, aby zobaczyć funtów rzucić się. Czy 3 do 5 sesje cardio w tygodniu przez najlepszych wyników i zwiększenie metabolizmu, strenth i wydajność. Cel na 20 do 30 minut aktywności na sesji.

Fat Burning Ćwiczenie 2: Squat

Stojąc z nogami o szerokości barków i trzymając głowę prosto do przodu, zginać w kolanach i biodrach do pozycji siedzącej, lub jak można dotrzeć bez uczucia dyskomfortu. Przynieś swoje ramiona do przodu dla równowagi, jak wdech i wydech iść na górę. Niech twoje ramiona spadku po bokach na drodze tak, że stoisz z powrotem w pozycji rozpoczynającej.

Będziemy chcieli, aby zrobić 2 do 3 zestawów około 12 do 20 przysiadów w każdej sesji i można dodać w razie potrzeby wolnych ciężarów, tak aby osiągnąć zmęczenie mięśni w tym zakresie. Dodatkowo, można również użyć masy ciała jako oporu i wybrać na stanowisku kucki licząc do 7:56 sekund zwiększyć intensywność.

Fat Burning Ćwiczenie nr 3: Push Up

Leżąc na podłodze z dłońmi w dół i szersze niż szerokość barków, ramion powoli wyprostuj utrzymując plecy i nogi prosto. Wydech jak wyprostować ramiona i wdychać jak obniżyć się z powrotem na podłogę.

Wykonaj 2 lub 3 zestawy od 15 do 20 pompek lub do momentu osiągnięcia zmęczenie mięśni. Bo nawet zwiększenie intensywności, umieść stopy na etapie lub ławce i wykonywania pompek. Aby osłabić, spróbuj zmodyfikowanego push up, trzymając kolana zgięte, a na podłodze zamiast stóp. Użyj tej push-up, aż czuć się w górę do pełnego jednego.

Fat Burning Ćwiczenie 4: Podnoszenie nóg

Połóż się na plecach i połóż obie dłonie pod pośladki. Trzymaj głowę z podłogi kilka centymetrów i wydech jak wprowadzą swoje kolana do klatki piersiowej. Wdech podczas prostowania nogi i powrócić do pozycji początku.

Czy 20 do 30 powtórzeń tego ćwiczenia lub aż do zmęczenia mięśni. Aby zwiększyć intensywność, kopać nogami prosto na podłogę, podczas gdy dla zmniejszył intensywność, można kopać nogami wyższe od ziemi.

Za pomocą tych ćwiczeń spalania 4 tłuszczu jako część rutynowych fitness naprawdę upuść że niechcianej wagi.