grsail.com

4-1-1 na Save the Date Karty Versus Zaproszenia

4-1-1 na Save the Date Karty Versus Zaproszenia
Niektóre panny młode wysłać zapisać datę karty. Niektóre panny młode nie. Jeśli nie wysyłać zapisać datę, można poczuć się jak Pete i powtarzania, gdy przychodzi czas, aby wysłać zaproszenia. Czy czujesz, że jesteś wysyłanie tej samej informacji na nowo?

Możesz być Powtarzanie Yourself

Odpowiedź jest krótka, że ​​może rzeczywiście być wysyłanie tej samej informacji w zaproszeniu, że zawarte w zapisać datę. A, to jest OK. Może to boli na sekundę, więc przygotuj się ...

Nie wszyscy Dotrzymałeś zapisać kartę data!

Informacje o zwrotnicy

Kto, co, kiedy i nawet tam, gdzie jest informacja, że ​​prawdopodobnie krzyżuje od zapisać datę na zaproszenie samego. To naprawdę zależy od tego, jak wiele informacji trzeba było, kiedy początkowo wysyłane zapisać datę zewnątrz. Jeśli miał tylko datę i ogólną lokalizację (takich jak Boston, Massachusetts) to tak naprawdę nie jest dużo, aby powtórzyć w zaproszeniu.

Teraz możesz dać im cały enchilada.

Dodatkowe informacje

Zaproszenia zazwyczaj zawierają więcej informacji niż zapisać datę. Oprócz kto, co, kiedy i gdzie na zaproszenie, można to także wkładki.

Niektóre wkładki do rozważenia:

  • Miejsce odbioru
  • Mapy / wskazówki
  • Informacje o hotelu
  • Ślub Adres strony internetowej
  • Atrakcje turystyczne i miejsca, aby zobaczyć podczas wizyty w mieście (można również zapisać to na stronie ślubnej)

To dobrze Powtórz

Tak, myślę o informacji wysyłanych z uratować daty. To prawdopodobnie nie było kompletne informacje, ale po prostu heads się, że ślub się dzieje. Jeśli to coś więcej, to całkowicie dopuszczalne, aby powtórzyć informacje na zaproszenie, ponieważ dobrze, niektórzy ludzie nie mają już zapisać datę, a inni po prostu chcą wszystkich 4-1-1 w jednym miejscu.