grsail.com

3 Stretching Techniki, aby poluzować You Up w samolocie

Latanie może być nieszczęśliwy doświadczenia, jednak pewne podstawowe techniki rozciągające może pomóc rozluźnić ciało podczas długich lotów, co czyni je nieco bardziej przyjemne. Stretching pomaga nie tylko, aby twoje ciało poczuje się lepiej, ale może rzeczywiście zapobiec ból i obrażenia. Należy kierować jak najwięcej części ciała, jak to możliwe w celu osiągnięcia optymalnych rezultatów. Oto 3 techniki rozciągające na następne doświadczenia samolotu:

1. boczną szyjkę Rozciąga

Odcinek boczny szyi jest jednym z najlepszych ćwiczeń, które możesz zrobić w samolocie. Często zdarza się, że miejsc w samolotach zmusić nasz organizm do wyciory pozycji prostych, które mogą być nie tylko bolesne dla naszych szyjach, ale może rzeczywiście doprowadzić do kontuzji. Stretching ci kark co 30 do 60 minut może pomóc złagodzić niektóre z bólu związanego z lataniem.

Zacznij od siedział wysoki w fotelu. Twoja głowa powinna być na swoje barki i ramiona powyżej bioder. Weź kilka głębokich oddechów. Podczas wydechu oddech, powoli upuścić prawe ucho do prawego ramienia. Trzymaj to pozować do co najmniej 20 sekund przed przejściem na drugą stronę. Na głębszym odcinku, spróbuj przynosząc swoją prawą rękę na czubku głowy i delikatnie ciągnąc swoje prawe ucho bliżej prawego ramienia. To powinno stanowić wielkiego wysiłku, aby po lewej stronie szyi.

2. Powrót Stretch

Powrót odcinek to kolejny wielki ćwiczenia, które mogą pomóc rozciągnąć swoje ciało podczas długich lotów samolotem, eliminując ból i obrażenia. Aby wykonać to ćwiczenie, zacznij siedzi wysoki w fotelu, upewniając się, że ciało jest linia prosta od czubka głowy do siedzenia. Rozszerz swoje ramiona w przedniej części ciała i koronki palce razem. Obracać nadgarstki tak, że dłonie są skierowane siedzenie przed Ciebie. Powoli rozszerzyć swoje ramiona do nieba, dopóki nie są bezpośrednio nad głową. Wciśnij ręce tak wysoko do nieba, jak można dotrzeć. Powinieneś czuć wielki odcinek tutaj wraz łopatkami oraz w centrum plecach. Trzymaj to pozować do co najmniej 20 sekund przed zwolnieniem ręce z powrotem do swoich stron.

3. Rozciąganie napowietrznych

Ostateczna świetny odcinek zrobić w samolocie jest napowietrznych odcinek. Podobnie jak w innych odcinkach opisanych powyżej, start siedząc w fotelu wysokie i biorąc kilka głębokich oddechów. Powoli rozszerzyć swoją prawą obciążenie ramienia, jakbyś podniesienie ręki. Połóż lewą dłoń na lewym udzie. Podczas wydechu oddech, zegnij tułów w lewo, pozwalając prawą rękę dotrzeć nad głową po lewej stronie ciała. Powinieneś czuć odcinek wzdłuż prawej klatki piersiowej. Trzymaj to pozować do co najmniej 20 sekund przed zrobieniem sobie krótką przerwę i przejście na drugą stronę.