grsail.com

3 sposoby, aby uniknąć odwodnienia

Kiedy wyjdzie, chcesz uniknąć odwodnienia na wszystkich kosztów. Oprócz tylko obciążania ciała, może też uniemożliwić wypracowanie w pełni sił lub ograniczyć wykonywanie całkowicie. Jeśli nigdy nie zostali poinformowani o tym, jak zapobiec odwodnieniu, teraz jest najlepszy czas, aby dowiedzieć się, jak można zatrzymać nawilżona podczas ćwiczeń. Oto tylko kilka sposobów, że można go uniknąć.

1. Godziny pić wody przed Poza Pracą

Najczęstszym błędem prawdopodobnie zrobić, gdy przygotowuje się do treningu próbuje nawilżają sobie zaledwie kilka minut przed jesteś gotowy, aby rozpocząć. To jest ten sam błąd, że wiele osób. Spieszyć się do siłowni, rzucać się na treningu ubrania a następnie w dół butelkę wody i myślę, że będzie dobrze sprawować. To nie jest po prostu nieprawda. W celu prawidłowego uwodnienia organizmu, trzeba pić wodę w godzinach (tak, godzin) prowadzących do treningu. Przechowywać butelkę wody poręczny i upewnij się, że bierzesz w wodzie w stałym tempie. Jest to woda, która pomoże utrzymać nawodniony później po uruchomieniu treningu. Każda woda, aby podjąć się tuż przed lub w trakcie treningu po prostu pomóc, aby uzupełnić swoje ciało później.

2. Pij zimną wodą podczas pracy Out

To nie może pomóc jak można pić wody przed treningiem, ale trzeba jeszcze, aby upewnić się, że bierzesz w wodzie podczas treningów. Pomoże to uzupełnić dopływ wody w organizmie. Jak wyjdzie, pocisz się większość wody, która była już w systemie, aby utrzymać chłód. Więc musisz zachować to dużo wracając do twojego ciała, aby zastąpić tę dostawę. Upewniając się, że woda jest zimna, można również przyspieszyć proces, a także pomagają ochłodzić swoje ciało, aby zapobiec przegrzaniu.

3. pić więcej wody po pracy

Po wyjściu z siłowni lub zakończyć trening w domu, nie jesteś technicznym lasu jeszcze. Odwodnienie może marudzić godzinami po skończysz pracę, jeśli twoje wewnętrzne poziom wody jest nadal niski. Jest bardzo prosty sposób, aby temu zapobiec: Przechowywać wody pitnej! Możesz spróbować napoju sportowego zbyt pomóc uzupełnić zapas elektrolitów. Ale wody pitnej po wysiłku może zapobiec skurcze później i pomagają organizmowi szybciej rozpocząć proces odzyskiwania.

Pobyt uwodniony Works

To może wydawać się nie podoba, ale woda jest jedną z najważniejszych rzeczy w diecie. Przez uzyskanie wody do systemu regularnie, można przyspieszyć utratę wagi, a także pomóc zwiększyć swoje treningi. Woda nie ma żadnych kalorii, więc jest to dobry pomysł, aby pić wodę tak często, jak to możliwe w ciągu dnia. Nawet jeśli nie jesteś w pracy, trzeba kontynuować wprowadzanie wody do systemu, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na odwodnienie.