grsail.com

3 proste ćwiczenia, aby spróbować podczas treningu boksu

Przeprowadzenie treningu bokserskiego może pomóc poprawić swoją wytrzymałość i ogólną sprawność. Jeśli nigdy nie próbował trening bokserski przed, to jest dobry pomysł, aby zacząć powoli, aby uniknąć obrażeń. Podczas pracy ze sprzętem bokserskim, upewnij się używać taśmy sportowe chronić swoje ręce lub rękawice, jeśli wolisz. Oto 3 proste ćwiczenia do wykonywania podczas boksie:

1. ciężki worek treningowy

Ciężki worek treningowy albo zwisa z sufitu lub stoi w pozycji pionowej, w zależności od modelu. Uderzając w worek może poprawić swoją wytrzymałość i moc wykrawania. Przed wami treningu na ciężkim worku, może chcesz kupić parę rękawiczek worek. Rękawice Bag są cieńsze niż standardowe rękawice bokserskie, ale są wykonane z grubszej skóry, aby zapewnić ochronę kostek dłoni.

Aby skorzystać z ciężką torbą podczas treningu bokserskiego, złamać sesję treningową się do trzech minut rund. Na przykład, uderzenie worka przez trzy minuty, a reszta na minutę. Będzie to symulować rzeczywiste rundę boksu, z wyjątkiem, że nie będzie na koniec otrzymania jakichkolwiek ciosów. Uderza w worek z różnych uderzeń, takich szturcha i haczyków. Możesz poruszać się w torbie, jak trenować, co zwiększy swoją pracę nóg i wytrzymałość.

2. Prędkość worek treningowy

Torba prędkość jest o wielkości piłki nożnej, i wisi z płyty obrotowej, który jest zamontowany na ścianie. Trening na worku prędkości może zwiększyć szybkość rąk i wytrzymałość. Możesz używać rękawic torby, gdy trenujesz na worku prędkości, lub po prostu umieścić jakiś sport taśmy wokół waszych rękach.

Uderzając w worek prędkości wymaga koordynacji, ponieważ torba porusza się z różnych kątów, gdy trafisz. Gdy jesteś w stanie dostać się do rytmu na worku, będzie można trafić szybciej. Możesz trafić na torbę z jednej strony wielokrotnie lub z alternatywnymi ręce. Trenuj na torbie na trzy minuty rund, z jednej minuty odpoczynku pomiędzy każdej rundzie.

3. Skakanka

Skakanka jest istotną częścią każdego treningu bokserskim. Możesz zwiększyć wytrzymałość, wytrzymałość i szybkość ręki poprzez szkolenie z skakanka. Istnieje wiele rodzajów lin skok do wyboru, więc poświęcić trochę czasu na poszukiwania, aż znajdziesz taki, który jest odpowiedni dla Ciebie. Upewnij się, aby rozciągnąć przed użyciem skakanka i sprawdzić pokoju, aby zobaczyć, czy trzeba dostosować długość liny tak, aby nie trafić w sufit.

Najbardziej podstawowy rodzaj skakanki ćwiczenia skacze z obu nóg w tym samym czasie, gdy liny przechodzi pod tobą. Po opanowaniu tej techniki, spróbuj przejść z jednej stopy na raz. Jak stać się bardziej zręczny, zacząć, aby dodać trudniejszych trików skakanka, takie jak przejście ręce przed sobą i wysokich skoków w powietrzu i swingujące liny pod ciebie dwa razy zanim wylądować. Użyj skakanka na rozgrzewkę przed rozpoczęciem treningu worek lub zakończyć sesję treningową.