grsail.com

3 najzdrowszych Mięso Sandwich

Kanapka jest popularny element jedzenie, które można jeść w domu lub w podróży. Jest to łatwe do wykonania, pyszne do smaku i nadzienia do żołądka. Niestety większość mięsa warstwowych dostępnych obecnie swoimi supermarketach zostały nadmiernie przetwarzane i dlatego zawierają niewiele składników odżywczych. Następnym razem, kiedy zrobić sobie kanapkę, oto kilka zdrowe wędliny kanapkowe, że można spróbować.

1. Kurczak

Powszechnie wiadomo, że kurczak jest jednym z najzdrowszych mięs, które można podziwiać. Bez skóry, kurczak jest doskonałym źródłem białka, które jest również mało tłuszczu. Więc jeśli próbujesz utrzymać odżywcze diety, gdy próbuje schudnąć, a następnie rozważyć wykorzystanie mięsa z kurczaka na kolejną kanapkę. Jeden pyszne kanapki przepis, który jest łatwy do przygotowania kurczaka Cezar jest kanapka. Zacznij od grillowania kurczaka bez skóry kawałki przez około piętnaście minut. Gdy kurczak jest delikatny i nie różowe, rozpocząć szczotkowanie go Caesar sos sałatkowy. Na osobnym talerzyku, połączyć mielonego czosnku i oliwy z oliwek i szczotki tej mieszaniny na spodnią część bułki warstwowych. Połóż bułki na grillu, aż do ich lekko tosty. Po plastry kurczaka są w kok, top off z sałaty, parmezanu i czarnego pieprzu. Możesz też dodać więcej Caesar sos sałatkowy.

2. Turcja

Jak kurczak, indyk jest kolejnym mięso drobiowe, które jest mało tłuszczu. Dobrym źródłem witaminy B, kwasu foliowego, potasu i cynku, indyk może przynieść wiele korzyści zdrowotnych, które obejmują ochronę przed rakiem i chorobami układu krążenia. Można również obniżyć poziom cholesterolu we krwi i wzmacnia system odpornościowy. Aby smaczną kanapkę z indyka, pieczone w piecu umieścić kawałki piersi indyka na kromce chleba. Dodać szpinak i pieczonej papryki czerwonej dzwon, jak również. Na rozkładówce, wymieszać w jakiś czosnek w proszku, posiekane liście bazylii i majonez i slather tej mieszaniny na kromki chleba.

3. Lean Wieprzowina

Wielu lekarzy zgadza się, że dziś, gdy spożywane umiarkowanie, to białe mięso w rzeczywistości może być dobre dla Ciebie. Oprócz dużej zawartości białka, wieprzowina jest również bogatym źródłem żelaza. Żelazo jest ważnym minerałem, który pomaga zapobiegać anemii. Wymaganie żelaza u kobiet jest znacznie wyższa niż u mężczyzn. Kanapka teriyaki wieprzowe jest jeden z przepisów, które można spróbować. Rozgrzać patelnię antyadhezyjną następnie dodać olej sezamowy. Gdy olej jest gorący, umieścić w małych pasków kotlety schab. Przed dodaniem paski papryką, plastry zielonej cebuli, plasterki bok choy i paski paski wymieszać marchew wieprzowina na kilka minut. Mieszać, aż warzywa są chrupiące i paski wieprzowe tracą kolor różowy. To jest czas, aby dodać sos teriyaki, które można kupić w supermarketach. Mieszać przez minutę przed wyłączeniem więcej ciepła. Umieść wieprzowiny terikayi i warzyw w mieszaninę pita lub bułki, aby zrobić kanapkę.