grsail.com

3 Kawałki Wedding Czy aby naprawdę Matter

3 Kawałki Wedding Czy aby naprawdę Matter
Każdy ma swoje zdanie, zwłaszcza jeśli ślub. Wiesz co mówią o opinie, ale w niektórych przypadkach jest to informacja, że ​​należy właściwie słuchać. Weź te trzy wskazówki na temat małżeństwa z serca przed iść do ołtarza.

1 Nigdy nie idź do łóżka wściekły

Jeden dzień z braku porozumienia wystarczy. Dlaczego pozwalają przeciągnąć do innego dnia rozdrażnienie, walki, argumentując, i jest zdenerwowany? To pomaga zarówno do snu i odpoczynku lepiej w nocy, jeśli kładziesz głowę na poduszce z nim pusta gniewu i boli. Plus, wiesz co mówią o tworzących.

# 2 Małżeństwo nie jest łatwe

To na pewno nie jest. Krok do tyłu i myśleć o tym za chwilę. Małżeństwo oznacza wydać resztę (60, 70 lub więcej lat) z innych znaczących. Choć brzmi to jak romantyczny pomysł, kiedy myślę o wszystkich swoich wspaniałych cech, myśli ciemna kiedy zacząć myśleć o wszystkich swoich nawyków, które czynią cię do szaleństwa. Podczas gdy małżeństwo nie jest łatwe peasy warto każda minuta i każda rollercoaster jazdy kończy się na siebie, bo przecież robisz to razem.

# 3 Ofiara jest Imię gra małżeństwie

To nie jest newsflash. Każdy, kto kiedykolwiek był w związku, widzi, że ofiara jest koniecznością. Ślub bierze się do następnego poziomu. Wyzwaniem jest równoważenie ofiary równie zamiast jednego małżonka zawsze biorąc ciężar nim. Oboje małżonkowie mają dać trochę i poświęceń dla dobra swojego partnera, i dla dobra małżeństwa.

Jak zaangażować się i rozpocząć planowanie na swój wielki dzień, doradztwo małżeństwo będzie latać na ciebie ze wszystkich kierunków. Część z nich jest dobre, a niektóre z nich nie jest. W końcu, należy przestrzegać tych trzech rad, a będziesz na drodze do budowania solidnych podstaw dla małżeństwa.