grsail.com

3-dniowa dieta z tuńczyka

3-dniowa dieta z tuńczyka


Mając nadzieję zrzucić kilka kilogramów w ciągu kilku dni? Zwolennicy twierdzą, że trzy dni tuńczyka dieta jest łatwe, szybkie sposób, aby schudnąć. Jednak ta dieta nie jest związany z żadną instytucję medyczną, i jest kilka referencje dietetyków, którzy korzystali z tego planu z sukcesu.

Nie obsługiwane przez Cleveland Clinic

Ta dieta ma płynął wokół w internecie od kilku lat, i często jest przekazywana dookoła, jak diety zalecanej przez kliniki odchudzania lub lekarza. Choć nie jest jasne, w jaki sposób dieta zaczęło, żaden szpital lub lekarz zalecił ją.

Cleveland Clinic jest instytucją najczęściej związane z tuńczyka trzydniowej diecie, ale twierdzi na swojej stronie internetowej, że nie ma czegoś takiego jak "Cleveland Clinic Diet". Klinika wydał to oświadczenie:. "Wszyscy chcą, że utrata masy ciała i inne świadczenia zdrowotne mogą pojawić się po prostu co trzy dni warto zmiany diety Ale poważnie ograniczając liczbę kalorii, a tym / z wyłączeniem określonych pokarmów z diety nie jest sposobem na długo -term, trwałe odchudzanie oraz korzyści dla zdrowia. "

Mimo to, historie szybkiej utraty masy ciała przy użyciu tuńczyka utrzymują się, i można znaleźć diety na licznych stronach internetowych. Ogólnie, źródła dokładnie opisać ten plan jako fad diet.

Menu dla trzydniowej diecie Tuńczyka

Dieta tuńczyk jest plan trzydniowy, ale nie wymagają wyłącznie jeść tuńczyka za trzy dni.

Pomimo faktu, że nie ma prawdziwej znane źródło tej diety, różne strony internetowe może się okazać, że na podobne pomysły mają wyjątkowo, co dieta wiąże.

Oto próbka z pełnym menu dla dnia:

Śniadanie

 • Czarna kawa lub herbata (może być słodzony sztuczny słodzik) lub wody
 • Pół grejpfruta lub równowartość w soku
 • Jeden kawałek toast z łyżką masła orzechowego

Lunch

 • Pół szklanki tuńczyka
 • Kromka chleba tostowego
 • Czarna kawa, herbata lub woda

Obiad

 • Trzy uncje każdym chudego mięsa
 • Jedna szklanka zielonej fasoli
 • Jedna szklanka marchewki
 • Jeden kubek lodów waniliowych
 • Jeden nośnik jabłko
 • Czarna kawa, herbata lub woda

Inne Akceptowane przekąski

Dieta idzie w podobny sposób do dwóch dni. Oprócz żywności wymienionych, dietetyków zaleca się pić jeszcze cztery szklanki wody (lub napojów dietetycznych) na dobę. Zioła, sól i pieprz, cytryna, ocet, sos sojowy, sos Worcestershire, keczup i musztarda są dozwolone.

Po trzech dniach na diecie może wrócić do jedzenia normalnie, ale nie do przejadania się.

Dieta Roszczenia

Niektóre strony internetowe twierdzą, że można stracić nawet do 10 kilogramów w trzy dni po tej diecie. Jednak większość stron internetowych, które zawierają diety nie zawierają referencje nikogo mówiąc, że rzeczywiście miał sukces w diecie.

Przez wszystkie rachunki, to dieta jest moda i nie może dostarczyć to, co obiecał. Co to może wyda natomiast jest bardzo marudny i głodny Dieter. Konsultacji licznik kalorii pozwala wiedzieć, że obiad na dzień nie jest dużo więcej niż 200 kalorii, a przez cały dzień nie daje mniej niż 1000 kalorii, co nie jest naprawdę wystarczająco, aby funkcjonować.

Każda dieta, która polega na głód (lub surowe ograniczenie kalorii) będzie produkować pewną utratę wagi, ale że utrata wagi jest głównie z wody i natychmiast powrócić, gdy zaczniesz jeść normalnie.

Zdrowa dieta Opcje

Jest to dużo lepszy pomysł na zdrową dietę i trzymać się go w dłuższym okresie niż próbować się bezpodstawne (i prawdopodobnie niebezpiecznym) diety tylko dlatego, że obiecuje szybkie rezultaty. Istnieje wiele bezpiecznych programów diety, które czynią go bardziej styl życia niż moda. Rozważmy niektóre z tych programów:

 • Dieta South Beach
 • Dieta Zone
 • Weight Watchers
 • American Heart Association Dieta

Wszystkie te programy łączą zdrowe odżywianie z ćwiczeń.

Należy zachować ostrożność z diet

Zawsze należy być ostrożnym, gdy dieta obiecuje łatwe i szybkie rezultaty, ponieważ powinieneś oczekiwać niczego, ale. Dodatkowo, poważnie ograniczając spożycie żywności może doprowadzić do niedoborów witamin i minerałów. Rozpoczynając nową dietę, skonsultuj się z lekarzem, aby upewnić się, że jest bezpieczny dla Ciebie i Twoich potrzeb.