grsail.com

3 Ćwiczenia dla kobiet z Wstrząsnąć Waga

Wstrząsnąć Waga jest jednym z najnowszych szaleństw ćwiczeń trafić na scenę w ostatnim czasie. Wstrząsnąć Waga jest zasadniczo zmodyfikowane hantle, która powoduje efekt udziałem wibracje. Twoje mięśnie ramion poćwiczyć w wyniku tej wibracji. O wadze około 2,5 kg, wstrząsnąć Waga dla kobiet zatrudnia nowo wynalazł technologię o nazwie dynamicznej inercji. Producenci obiecują, że kobiety będą widzieć rezultaty przy użyciu wagi do zaledwie sześciu minut dziennie. Wstrząsnąć Waga korzysta z technologii płyta wibracyjna, która jest formą wibracji sprawia, że ​​mięśnie zarówno odpocząć, a następnie umowy z szybkością kilka razy na sekundę. Ta zwiększona rapidness wibracji ma poprawić wpływ treningu. Oto 3 ćwiczenia dla kobiet z Shake Weight.

1. Arm Huśtawki

Mimo, że to ma być rozszerzone ćwiczenia, które można używać w nowiutkim wstrząsnąć Waga, Huśtawki Arm są bardzo proste do opanowania. Wszystko, co musisz zrobić, to stanąć w pozycji lonży z jedną nogą z przodu a drugi z tyłu. Uważaj, że noga jest zgięta przodu i pięty są na ziemi. Weź prawą rękę i odchylić w górę, trzymając wstrząsnąć Waga. Kontynuuj swing prawą ręką w górę, aż poczujesz, że osiągnie swój limit w stawie barkowym. Zakończ ruch wnosząc rękę z powrotem na dół. Zadbać o dobry oddech dbanie oddychać w czasie dobrej koniunktury, a wydech na ruch w dół ramienia. Można również zwiększyć prędkość huśtawek dla dodatkowego wyzwania.

2. Pełna Arm Circles

Ćwiczenie to wymaga, że ​​stoisz w tej samej pozycji lonży, jak z Huśtawki Arm, ale teraz twoim celem jest, aby do tyłu kółka z rękami, jak trzymać się wstrząsnąć Waga. Podobnie jak z huśtawkami Arm, robiąc okręgi Arm, musisz oddychać każdym razem ramię idzie się i oddychać kiedy przychodzi ponownie. Należy zwiększyć szybkość swojego ruchu, aż zaczniesz czuć trochę mrowienie w zasięgu ręki. W tym momencie ręka powinna być bardzo czerwone jak jest teraz pełne krwi. Zwiększony przepływ krwi jest korzystne ze względów krążenia i zwiększenie przepływu krwi również niesie ze sobą składniki odżywcze do ręki. Po kilku powtórzeń tego ćwiczenia, należy umieścić Shake Weight i przytrzymaj rękę nad głowę i wstrząsnąć, aby krew spływa ponownie.

3. Podstawowe użycie

Choć powyższe ćwiczenia z Shake Weight były bardziej zaawansowane, ponieważ wprowadza dodatkowe ruchy do wykorzystania wstrząsnąć Waga, zawsze możesz polegać na najbardziej podstawowym sposobem wykorzystania Shake Weight. Wystarczy chwycić mocno wstrząsnąć Waga i silnie pomiędzy obie ręce, a następnie szybko rozpocząć potrząsanie wstrząsnąć Waga dostać krew płynącą do rąk i ramion. Ten napływ krwi powoduje w wniesienie składników odżywczych do mięśni, przy jednoczesnym usuwaniu zanieczyszczeń.