grsail.com

20 Interesujące Randki Fakty

Jakie są ludzie boją? Na jakim etapie relacji większość rozpadów wystąpić? Ile koszt swata Manhattan? Gdzie i jak należy się zapoznać? Wszystkie najciekawsze fakty na temat randek i związków są przedstawiane w formie statystyk, nadzoru i badań.

20 Interesujące Randki Fakty

 1. Większość ludzi na ich zerwać 3 do 5 miesiąca relacji.
 2. Pary wymienia klucze do swoich mieszkań po 12-14 terminach.
 3. Szybkich randek, wymyślona przez rabina z Los Angeles w 1999 roku, opiera się na tradycji żydowskiej kojarzeń.
 4. Kobiety, które zamieszczać zdjęcia na serwisach randkowych otrzymasz dwa razy więcej wiadomości e-mail niż kobiety, którzy nie. Mężczyźni, którzy zgłaszają dochodu więcej niż 250.000 dolarów rocznie, otrzymają 156% więcej e-maili niż którego roczny dochód 50.000 dolarów
 5. Jeśli człowiek nie wie, w co się ubrać na randkę, powinien nosić niebieskie. Badania wykazały, że kobiety wolą mężczyzn w kolorze niebieskim.
 6. 92% samotnych rodziców woli rozpocząć relacje z samotnych rodziców, jak siebie.
 7. Atrakcyjność danej osoby szacuje się w ciągu pierwszych kilku sekund znajomości.
 8. Z usług swat Manhattan koszt 20 tysięcy dolarów. W przypadku umowa kończy się w małżeństwie, ona dostaje premię oprócz tej kwoty.
 9. W świecie internetowych randek kobiet, są najbardziej boi się spotkania seryjnego mordercę, a ludzie boją się spotkać gruba kobieta.
 10. Badanie 50.000 pojedynczych ludzi wykazały, że 43% respondentów uważa, że ​​najważniejsze na pierwszej randce jest świeży oddech; 17% stylowe ubrania name, 15% - seksowny zapach, 14% - dobre skóry, a 10% - piękne włosy.
 11. Według naukowców, szkoły, uczelnie, kawiarnie i centra handlowe są najlepsze miejsca na flirt, jak to jest, gdy ludzie są najbardziej skłonne do komunikowania się.
 12. Szczęśliwi ludzie chodzą na randki częściej niż ludzi niezadowolonych z ich życia.
 13. Badania wykazały, że szczęście jest zaraźliwe, i to jest trudniejsze pożegnać się szczęśliwym człowiekiem, niż nieszczęśliwy jeden - będziemy chcieli zobaczyć go / ją ponownie i ponownie.
 14. Mężczyźni boją się dużych kobiet firm. Dlatego też, jeśli kobieta chce rozpocząć randki, powinna oddzielić od spółki i daje człowiekowi szansę zbliżyć się do niej.
 15. Badania język ciała wykazały, że demonstracja ukrytych obszarów ciała - kostek, wewnątrz nadgarstki i łydki, stopy, i karku - sprawiają ogromne wrażenie na ludzi.
 16. Jeśli chcesz nawiązać kontakt bezpośrednio w pierwszym terminie, wezwać człowieka po imieniu co najmniej dwa razy - jest to przejaw uwagi i zainteresowania.
 17. Badanie wykazało, że kobiety nie mogą znieść trądzik, złe paznokci, odbijanie, brakujących zębów, nieświeży oddech, włochate nozdrza i męskie sutki pokazujące przez ubranie.
 18. Gdy człowiek widzi kobietę po raz pierwszy, 55% jego wrażenia opiera się na wyglądzie, 38% - na sposób komunikacji i tylko 7% - na co dokładnie mówi.
 19. Jeśli kobieta jest zainteresowana mężczyzną, ona wije się na krześle w ciągu dnia, wiatry włosy na palec, rumieńce od komplementów i dotyka jego ciało, jakby przypadkowo.
 20. Jeśli kobieta nie jest zainteresowany, unika kontaktu wzrokowego, udziela odpowiedzi jednowyrazowych i fałszywe uśmiechy lub nie uśmiechnąć się wszystkim, krany nogę i ciągle patrzy na zegarek.