grsail.com

17 powodów, kot jest lepszy od mężczyzny

Wspaniale jest mieć dobry chłopak ok, ale kiedy wszystko jest powiedziane i zrobione, co z kudłatego przyjaciela? Czy nie jedno znacznie, znacznie lepiej dla naszego domu ciszy, na co nam się zrelaksować i miło spędzić czas? Pomyśl o tym - jak zawsze masz, co chcesz z nich, jak można dostać się na swoim życiu, bez starć opinii, i wreszcie, jak huggy i puszyste małe drodzy są (i to na pewno nie o chłopakach!)! Więc co, jeśli zwracamy się do kotów i wyciągnąć uczciwego porównania między nimi i chłopców - kto wygra? Czy myślisz, że znasz odpowiedź?

17 powodów, kot jest lepszy od mężczyzny

Nigdy nie ma żadnych wątpliwości co do relacji

Wiesz, przez cały czas, że wszystko jest w porządku między tobą. Jeśli coś pójdzie nie tak, to się podrapał i że to koniec. Brak napięcia prowadzące do szczepów psychologicznych. To wszystko miłość i uczucie, i uwaga jest zawsze mile widziane.

Oni cię słuchać

Można nawet powiedzieć, że cię słuchać - i można liczyć na to, że sympatyzują oni ze swoimi problemami.

Nie ma żadnych skarg z lekceważone

Chcesz wyjść? Dobrze, dobrze się bawić, a nie oczekiwać tekstów takich jak "co robisz i kim są ci z? Twój kot. "Kiedy wrócisz masz szczere powitanie Heraty i nie głupie pytania zadawane.

Koty nigdy nie przeszkadza, co robisz

Pomieszania zbyt dużo pić? Nie wyrok minął, żadnych słów, żadnych spojrzenia, a gdy twój kot reaguje leżącej na ciebie i opuszczają, jest większa sposób przespać.

Chcesz zostać przyklejony do telewizora? Grzywna

Nie wyrzutem z kotem, gdy jesteś pogrążony w swojej ulubionej talk show lub programu reality godzinami.

Każdy posiłek zrobi i wdzięczność jest w drodze

Rozpakuj paczkę kotów i jesteś tam, wdzięczny mruczenie przyjdzie w odpowiednim czasie. Teraz pomyśl jak się trudzić przy stole w kuchni i jakie reakcja będzie czerpać z chłopakiem.

Nieskrępowany

Co twój kot ma ale nie znaczy kochanków na boku, który nigdy nie przyjdzie powołanie, rodzice, którzy nie oczekują, aby mieć z nimi kolację i iść w opałach być lubiany, przyjaciołom, którzy chcą porozmawiać cię podczas nie. To tylko kot i chce siedzieć na kolanach na chwilę.

Koty mogą korzystać z kuwety

To, co tak wielu ludzi nie może zrobić. Porównanie ile posprzątać po swoim kotem i po swoim chłopakiem, gdzie ludzie przegrywają sromotnie każdym razem.

Koty są na wysokim higieny

Zawsze, gdy kot nie jest w stanie uśpienia lub jedzenia, jest czyszczenie samodzielnie. Nie można nawet sobie wyobrazić, twój chłopak szuka zawsze nieskazitelnie czysty i elegancki.

Koty są praktycznie synonimous z pieszczot

Po osiągnięciu końca dnia, co chcesz, jest bezwarunkowe relaksu i koty wydają się być specjalnie przeszkoleni, że w raju.

Kiedy koty spadają, lądują na nogach

Są dobrze wyważone zwierzęta, prawda. Który jest więcej niż można powiedzieć o niektórych naszych chłopaków, zarówno fizycznie jak i psychicznie.

Koty zrozumieć pragnienie dobrze wyglądać

Jest to całkowicie zrozumiałe dla nich, że można spędzić cały czas robi się w górę. Co więcej, są one gotowe do przyłączenia się do zabawy, jeśli pozwolić im iść na to wstążką lub świecący bijou. Absolutna harmonia!

Mrucząc zwycięstwa nad chrapanie łapy w dół

Jest naukowo udowodnione, że mruczenie sprzyja relaks, a chrapanie nie jest! Jesteś w porządku z dużą mruczenie, a chrapanie może prowadzić cię do szaleństwa i zrujnować noc. O mój.

Koty zatrzymać

To prawda, że ​​niektórzy ludzie się kota, kiedy czują się samotne. Niemniej jednak, jesteś ustawiony do końca życia z lojalnego towarzysza, i to jest fakt.

Twój mały myśliwy będzie podzielić się z wami

Właściciele kotów często regularnie otrzymywać trofea jak martwych myszy i ptaków z ich zwierzęta. Może uda ci się wyjaśnienia do kota, który docenić inne rzeczy lepiej i będzie mu się coś przydatnego i ludzkiego ...

Koty są zawsze wdzięczne

Fitness to, co twój kotek wie wszystko o - on nie rozpocznie wprowadzanie na tych dodatkowych kilogramów, a rosnące na kształt!

Koty są niezaprzeczalnie słodkie

To jest ostateczna wygrana argumentem. Cokolwiek zrobić, koty, wyglądają tak urocze. Nie mogą one zepsuć swój dzień, obniżenie nastroju lub przyciemnić swoje życie.