grsail.com

16 Zaskakujące Secrets of Your Body

Nie masz pojęcia, co twoje ciało jest w stanie, jakie są jego mocne i słabe strony. Oferujemy Państwu 16 sposobów, aby oszukać własnego ciała.

16 Zaskakujące Secrets of Your Body

1. Jeśli masz silne uczucie łaskotania w gardle

Masaż małżowinę. To aktywuje receptory słuchu i powoduje odruch skurcz w gardle, co usunie uczucie łaskotania.

2. Jeśli okaże się, że trudno jest usłyszeć szmer rozmówcy

Zwrócić się do niego z prawym uchu, ponieważ słyszy bełkot mowę lepiej. Cicha melodia może być bardziej słyszalny przy lewym uchu, ponieważ rejestruje przepływ muzyki z większą czułością.

3. Jeśli masz zdrętwiałe ręce

Możesz poradzić sobie z tym problemem poprzez wykonywanie ruchów obrotowych głowy. Zdrętwiałe ręce są często spowodowane przez ściągniętym nerwem mięśni szyi. Aktywność ruchowa pomaga uwolnić nerwy i przywrócić wrażliwość rąk.

4. Jeśli jesteś strasznie boi się zastrzyków

Kaszel podczas bolesnych iniekcji igły. Obniży to znacznie zmniejszyć ból poprzez zwiększenie napięcia w klatce piersiowej i płynie mózgowo-rdzeniowym, co zmniejsza wrażliwość receptorów bólowych.

5. Jeśli masz trudności z oddychaniem z powodu niedrożności nosa

Naciśnij obszar podniebienia z językiem i masować obszar między brwiami palcem, powoduje ruch otwieracz nosa, który tworzy z tyłu przegrody nosowej. Czynność ta zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa w sprawy 20 sekund.

6. Jeśli zgaga uniemożliwia spanie w nocy

Spróbuj spać na lewym boku. Udowodniono, że pozycja zmniejsza ilość kwasu chlorowodorowego pochodzącego z żołądka do przełyku. Wynika to z faktu, że położenie po lewej stronie zmniejsza kąt pomiędzy przełyku i żołądka, jak również przedostawanie się kwasu do przełyku staje się trudniejsze.

7. Jeśli masz ból zęba

Ból może być ułatwione przez tarcie kostkę lodu na tylnej części dłoni pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym. W ten sposób można blokować sygnały bólowe z zębami do mózgu.

8. Jeśli palą palec

Zmniejszyć ryzyko wystąpienia pęcherze na miejscu oparzenia naciskając czyste pad innego palca na tym terenie. Jest mało prawdopodobne, aby pomóc w radzeniu sobie z bólem tak skutecznie, jak kawałek lodu, ale można uniknąć długotrwałego leczenia opryszczki.

9. Jeśli nadmiar alkoholu prowadzi do zawrotów głowy

Sięgnij po stałym rzeczy. Fakt, że ciecz zawarta w wewnętrznej ucha, ma taką samą gęstością, jak krew. Gdy krew rozcieńcza alkohol zwiększa gęstość cieczy w uchu i podnosi kopuły, która reguluje równowagę. Brain przestaje dostrzec pozycji ciała. Nawet fakt, że stoisz na ziemi firmy jest mało prawdopodobne, aby pomóc w tej sytuacji. Tylko uczucie dotyku rąk pomaga mózgu, aby skorygować złe wrażenie.

10. Jeśli czujesz ból w boku po uruchomieniu

Wydechu przy przenoszeniu ciężaru ciała na lewej stopy. Zmniejszy to ciśnienie na membranie i w wątrobie i zmniejszyć ból w bok. Pamiętaj, że większość ludzi wydech przy wejściu na prawą nogę, a to prowadzi do zwiększenia nacisku na wątrobę.

11. Jeśli masz krwotok z nosa

Umieść kawałek waty na gumie, znajduje się na górnej szczęce, i przesunąć go mocno. Powoduje to zwiększenie ciśnienia z przodu przegrody nosowej i zmniejszenie krwawienia.

12. Jeśli masz obawy o palpitacje serca

Dmuchać na kciuk, i będzie to powodować podrażnienia nerwu błędnego i spowolnić akcję serca.

13. Jeśli jesteś człowiekiem i naprawdę trzeba do toalety

Zmusić się do myślenia o seksie. Natychmiast staje się łatwiejsze do zniesienia, ponieważ oddawanie moczu i seks są wzajemnie wykluczające się pojęcia.

14. Jeśli masz problemy z dostaniem się do dna basenu podczas nurkowania

Poświęć kilka krótkich szybkich oddechów. To daje kolejne 10 sekund. Ponieważ mózg będzie, że masz wystarczająco dużo lewo tlenu, a będziesz w stanie zrealizować swoje plany.

15. Jeżeli uczysz się na pamięć informacji

Powtórz kilka razy tekst przed snem. Podczas snu mózg porządkuje informacje i przekłada go do pamięci długotrwałej. Budząc się rano, można zauważyć, że pamiętacie tekst na pamięć.

16. Jeśli masz skłonności do choroby morskiej

Stojąc na dolnym pokładzie, miej oczy na horyzoncie. Ułatwi to stan poprzez zmniejszenie sprzeczności między doznań i wrażeń wizualnych. Jeść imbir pomaga uporać się z problemem choroby morskiej.