grsail.com

11 Sztuczki stylu królowej Elżbiety

Królowa Wielkiej Brytanii Elżbieta II, zawsze miał nienaganny styl. Trzyma pojawiające się w brytyjskiej prasie i telewizji na około 50 lat. Eksperci zidentyfikowali 11 cechy jej stylu, co pozwala jej pozostać doskonały.

11 Sztuczki stylu królowej Elżbiety

 1. Ona woli płaskie buty. Elżbieta nosi również obcasy, które są nie wyższe niż 5 cm. Jej Królewska Mość ma zawsze stabilny i mocny chód.
 2. Ona zawsze nosi klocki barkowe, nawet gdy są one wyraźnie widoczne. Projektanta królowej Stewarta Parvin zauważyłem, że Elżbieta ma jedno ramię nieco niższą niż inne, a klocki ukryć wady.
 3. Rękawy nie krótszy niż trzy czwarte i niezbyt szeroka - strój zabrania krótsze rękawy.
 4. Przed królowa wychodzi, jej ubrania są sprawdzane z pomocą fanów za każdym razem - jak reagują na wiatr. Dlatego nigdy nie trafia do sytuacji nietypowej.
 5. Jej Królewska Mość woli sukienki spódnice. Jest to kolejna funkcja królewskiej garderoby.
 6. Elżbieta II kocha tiary, które są niemal nieodłącznym elementem jej wyglądu.
 7. Wszystkie ubrania wykonane są z materiału, który nie zgniotu, ponieważ monarcha często siedzi. Często nie jest to materiał oddychający. Jednak, według projektanta, prawie nigdy nie poci królowa.
 8. Istnieje ścisły wybór kolorów dla każdego wyglądu publicznej - z wizytą w szkole do koncertu pop.
 9. Każdy element królewskiej garderoby jest zarejestrowana w specjalnym katalogu i udokumentowane: gdzie, kiedy iw jakich okolicznościach została zużyta. Każdy strój królowej ma imię.
 10. Elizabeth wykorzystuje tylko jeden rodzaj lakieru do paznokci - klasyczny różowy.
 11. Ciężar woreczka jest zawsze brane pod uwagę, zwłaszcza, jeśli ma być utrzymywane przez długi czas. Co można znaleźć w torbie królowej? Okulary do czytania, mennice, małe lusterko, szminka i długopis. Jej Królewska Mość ma gotówki z nią w soboty - tylko rachunki za pięć i dziesięć-kilogramowe.