grsail.com

11 górnej części ciała ćwiczenia w domu

Górne ćwiczenia ciała pomaga w obiegu, bóle ciała i pomagają przyspieszyć metabolizm i spalić kalorie. Nigdy nie rozciągają się aż do bólu lub dyskomfortu. Oto 11 ćwiczeń, aby zacząć grę z rosnącą elastyczność i wytrzymałość w górnej części ciała. Alternatywny górnej części ciała z dolnej części ciała co drugi dzień. Zacznij powoli, a zobaczysz rezultaty!

1. Szef Pochyla

Aby rozgrzać szyję, zrobić bardzo powolne i dokładne "tak" ruch. Możesz używać rąk do zwiększenia odcinek, kiedy twoja głowa jest pochylona do przodu.

2. Neck Rolls

Stań ze stopami ramię z siebie i powoli toczyć szyi na pełnym okręgu. Zaczniesz z głową pochyloną w dół i go stamtąd, aby patrząc na prawe ramię, odchylając głowę do tyłu, w taki sam sposób, w lewo.

3. ramię wzrusza

Unieś ramiona całą drogę do uszu i wycofać się na jak najniższym poziomie. Po 10 powtórzeń, należy każdą łopatkę w przeciwnych kierunkach w tym samym czasie.

4. Okręgi na ramię

Obróć ramiona w tym samym kierunku w pełnym okręgu. Następnie po 10 powtórzeń, każde ramię osobno zrobić, co w pełny okrąg, jak to możliwe.

5. Ramię na piersi

Aby rozciągnąć ramię, wyciągnij jedną rękę na piersi przy użyciu drugą rękę na wsparcie i zwiększenie odcinek.

6. nadgarstka i przedramienia Rozciąga

Rozszerz jedną rękę przed sobą i naciśnij na rękę, by skierować palców w kierunku podłogi. Następnie obrócić dłoń się i znowu nacisnąć palcami w kierunku podłogi.

7. Bicep Loki

Teraz, gdy górna część ciała jest rozgrzany, można iść trochę szybciej. Dla pełnego świadczenia aerobowe, można zrobić kolejne 5 ćwiczeń, a także zwiększenie w miejscu. Rozszerz swoje ramiona prosto przed siebie z dłońmi w górę. Następnie zrób pięść. Obiema rękami na raz w tym samym kierunku lub w kierunku przeciwnym, zwijają prosto na klatkę piersiową, utrzymując swoją pięść dłoni do góry. Następnie wykonaj ten sam ruch z wysokości ramion ramię i na boki ciała.

8. Dodatki Tricep

Rozszerz obie ręce w bok i zrobić pięść. Obróć ramiona do wewnątrz tak, że dłonie skierowane na zewnątrz. Zwijają ramiona w kierunku klatki piersiowej i mięśni wyobrazić izolowanie tricep.

9. Arm Podnosi

Zacznij z rękami po twojej stronie. Podnieś je prosto przed siebie, aż docierają do nieba. Trzymaj ręce współgrają z twoimi uszami. Zrób to samo, podnosząc ramiona w bok i przez całą drogę do nieba. Można również zrobić jedną rękę w kierunku przeciwnym do drugiej dla uzyskania efektu wiatraka.

10. Bokser

Rozszerz jedną rękę na piersi i na zewnątrz przed tobą w powolnym, boksu ruchu skręca łagodnie w górnej części pleców. Czy ten sam ruch z drugiej strony w dość szybkim tempie.

11. Boczne Łuki

Sięgnij jedną rękę nad uchu jako drugie ramię idzie w dół nogi. Zrób to samo z drugim ramieniem. Należy unikać odbijania i tylko tak daleko, jak to ma się czuć piękny odcinek.