grsail.com

10 sposobów na podwojenie Skuteczność treningu

Jeśli pracuje się w miesiącach i latach, istnieje duża szansa, że ​​postęp był wolniejszy. Możesz być jeszcze co przyrosty siły i wzrostu mięśni, ale nie widzisz pożądane wyniki biorąc pod uwagę czas zainwestowany.

10 sposobów na podwojenie Skuteczność treningu

Oto kilka prostych sposobów, można podwoić skuteczność ćwiczeń:

 1. Przełączyć go

  Nie wykonywać tę samą liczbę zestawów powtórzeniach tych samych ćwiczeń z tej samej masie. Zamiast zmienić swoje treningu - przełączanie sztangi na hantle, hantle dla kettlebells, wagi ciężkiej na wadze i treningów wysokiej rep dla treningów nisko rep. Zmiana będzie czynić cuda dla mięśni, a zaczniesz znowu robi postępy.

 2. Wypracować nowy sposób

  Większość ludzi nie wciśnięcie ćwiczenia (klatki piersiowej, ramion i triceps) niż pociągnięcie ćwiczenia (back biceps), ale może to prowadzić do nieprawidłowej postawy, zmęczonych mięśni i spowolnienie przyrostu. Zamiast zrobić 3 ciągnące ćwiczenia na każde 2 pchania ćwiczeń i zaczniesz widzieć lepszą ogólną definicję mięśni.

 3. Dodaj zespoły oporu

  Dołącz zespoły oporu do sztangi, hantle i maszyn, które pracują z. Korzystanie zespoły oporu nie zwiększy ilość masy jesteś podnoszenia, po prostu uczynić trudniejszym wykonywanie przez zwiększenie oporu. Kilka tygodni zespołów oporu i będziesz gotowy na poważny wzrost wagi.

 4. Hit ramiona

  Wielu ludzi nie widzi korzyści w ich piersi i ramiona tylko dlatego, że nie spędzają dużo czasu na ich barkach. Pokaż barki dodatkowe miłość wykonując Upright Wiersze, Hantle / Brzana Podnosi itp Da im to dodatkowej definicji i przyczyni się do wzmocnienia stawów, które wykonują większość pracy z ciałem górnym.

 5. Przyspieszenie loki

  Zamiast robić powolne, kontrolowane loki, walić się zestaw loki na najwyższych obrotach. To hit włókien mięśniowych szybko skurcz w biceps, przyczyniając się do budowania zarówno efektywnie siły i wielkości.

 6. Przesuń łokcie

  Czy wiesz, że pozycja łokci podczas swoich loków wpływa część bicepsa, że ​​jest celowe? Zwijają się łokciami przez żołądek trafić wnętrze biceps, albo przenieść te łokcie z powrotem w kierunku nerek kierować mięsień zewnętrzny. Zmiana stanowiska może pomóc dać biceps bardziej wyrównanego definicji.

 7. Czy wszystkie treningi złożone

  Jeśli dużo loków, łapówek tricep, Skull kruszarki i Noga Curls zrobisz, nie będziesz widzieć to samo ciało, które w pełni postęp chcesz, jeśli nie treningi złożone jak wyciskania, kabel rozwijanych i martwy. Tylko zrobić złożonych ćwiczeń przez kilka tygodni zbudować lepszą wytrzymałość we wszystkich mięśni.

 8. Przełącz do masy ciała

  Zamiast po prostu robi wyciskania w treningu, dorzucić kilkadziesiąt pompek. Szkolenia masy ciała nie będzie budować ogromne mięśnie, że wagi ciężkiej mogą, ale będziesz miał siłę znacznie bardziej funkcjonalny - co będzie przydatna podczas podnoszenia się po domu i siłowni.

 9. Hit trudniej podstawowej

  Jedną z głównych rzeczy, które mogą powstrzymać od dalszych postępów na siłowni jest słaby rdzeń (z tyłu, ABS i skośne). Spędzaj więcej czasu ćwiczeń, które działają na poszczególne mięśnie wraz z rdzeniem (Single-Arm Napowietrzne Prasy, Push-Up Bale, itp) i zaczniesz widzieć postępy.

 10. Zdejmij buty

  To może brzmieć głupio, ale dla tych, którzy chcą zbudować silniejsze nogi mniej problemów z kolanem, to działa! Buty unieś pięty od podłogi, co odciąża ścięgna i pośladki i skupia się bardziej na quadach - nie jest dobrą rzeczą! Idź bez butów, aby poprawić kąt wszystkie Twoje niższych treningu ciała. Uwaga: Użyj czyste skarpetki, czy siłownia mówi "nie" na boso szkolenia, lub kupić minimalistyczne buty.